Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Fotoweb

Baji14 (54)|31.7.2014 19:37
Chtěla bych si také založit web. Ovšem bez placeného hostingu. Co byste doporučili?
Pavel Olivík (160)|31.7.2014 20:29
...na výběr je toho určitě dost...české stránky jsou ale limitované nějaké velikostí...
...např. estránky.cz, webnode.cz, ty jsou asi nejpoužívanější...

...osobně mám stránky na weebly.com, je to sice v angličtině,ale myslím,že je to dobrá volba...
crashpc (541)|31.7.2014 20:33
Asi přidat se k někomu. Práce na webu bere čas, a naše republika je malá s malou klientelou aby to za to stálo. Tento web a forum mi přijde jako poslední fotografická bašta Čech, všude jinde mi to připadá mrtvé, a i tady nás není moc. Když budeš dělat dobrou práci, možná Ti dovolí publikovat i zde. Já už mám taky takový pocit se dobrovolně přihlásit a pomáhat s čím jde, jen ať fotografie a komunita žije... Doufám, že to čte Milan...
Jinak free hostingů je mraky, stačí zadat do vyhledávače...
Pro tvorbu osobního webu bez denních publikací doporučuju se naučit jazyk HTML. Ve skutečnosti je to velmi jednoduché a intuitivní. Mohl bych taky pomoci...
Rellik (1136)|31.7.2014 21:17
Myslím, že i u placeného webhostingu to nemusí být špatné. Zejména pokud takový webhosting i s doménou vyjde ročně na cca 450,- (wedos - necelých 40,-kč / měsíc)... Nejsou tam pak žádné reklamy a v podstatě ani omezení... ;) Taky bych s webem mohl pomoct ;)

Z těch neplacených mám dobrou zkušenost s profitux.cz - nicméně pro založení nového hostingu požadují ukázku nějakého dosavadního webu.
Taky jsem zkoušel php5.cz kde to taky nebylo špatné...
Na výběr je toho hodně a napsat něco konkrétního je těžké. Snad jediné co bych nedoporučil je wz.cz - tam to trošku zamrzlo a vypadá snad, že se o to už nikdo moc nestará a jen kasíruje za zobrazované reklamy...
No asi tak no... :)
Baji14 (54)|1.8.2014 09:14
Placený webhosting by byl u mě teď ze začátku vyhozené peníze. Třeba mě focení opustí (jen teoreticky) a web bude k ničemu. Proto chci teď ze začátku webhosting neplacený.
pas!k (173)|2.8.2014 11:11
Založit web na co?
crashpc (541)|2.8.2014 12:43
Osobní web s se zaměřením na foto.