Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Náhrada za nefunkční NIKON WirelessMobileUtility

cz pida (34)|24.12.2014 11:00
Dobrý den, neexistuje pro Android nějaký univerzální program co by dokázal to samé jako https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nikon.wu.wmau&hl=cs ?
Po upgradu na Android 5.0 lolipop už není funkční s mým NIKONem P340 (Telefon Galaxy S5/ ROM XEO G900FXXU1BNL9)....díky..jestli jsem offtopic tak se omlouvám, ale lepší sekci než tuhle jsem tu nenašel
kultus (1295)|24.12.2014 13:35
No to sis mel pred updatem lepe rozmyslet, zrejme budes muset pockat na update aplikace pro kompatibilitu na 5.0. ;)
cz pida (34)|24.12.2014 15:15
no to je rada...to jsem se mohl zeptat pána co tu vybírá kontejnery, ten by mi poradil minimálně stejně kvalitně jako ty.....ono nejdřív je update Androidu a pak se řeší kompatibilita aplikací...a Nikon se k tomu postavil tak že udělal update apk. a napsal že 5.0 není podporována a hotovo....proto se ptám zda existuje něco univerzálního.
kultus (1295)|24.12.2014 16:09
Tak se ho bez zeptat. :D Pokud mam zasadni aplikace, ktere pouzivam a potrebuji, tak nejdrive resim podporu aplikaci nez zacnu update na novy system. Tohle je totizto bezna praxe i u firem, ktere se nehrnou bez rozmyslu na nove systemy dokud nemaji zajisteny strategicky SW. Takze nez zacnes prskat kolem sebe, se zamysli ci je to chyba. Tim, ze jsem napsal ze si budes muset pockat na podporu te aplikace jsem myslel, ze o zadne jine proste nevim.
metatron123 (166)|24.12.2014 16:34
Alebo vratit do S5 -ky 4.4 android ;-)
kultus (1295)|24.12.2014 16:50
S temahle dowgradama nenam dobre zkusenosti ani na samsungach ani na Lg, predpokladam ze to uz zvazil/zkusil. Vetsinou to bez hratek s bootloaderem neslo bez obtizi a rizik vratit. Jestli ano tak je to samozrejme dobra moznost jak vyresit problem. Osobne nechapu tu nutnost rvat tam to nejnovejsi a jeste k tomu neoficialni cestou a nezjistit si kompatibilitu. Ta se sice bude zlepsovat, ale 5.0 je porad jeste v plinach...
cz pida (34)|24.12.2014 17:14
ono od té doby co je na Samsungu KNOX to ani nejde....teda když nechcete přijít o záruku..ten se při pokusu o downgrade (kterej se stejně pak ani nepovede) změní u KNOX WARRANTY VOID z 0x0 na 0x1 a v případě softwarové poruchy nebo vady základní desky servis (BRITEX) zamítne reklamaci...čili downgrade ANO, ale jedině po rootu a opět nastane ten samý problém s KNOXEM jako u čistého pokusu o downgrade...něco jako triangleaway na tohle nefunguje :-(
čili jedině počkat že to bude štvát čim dál tim víc lidí a NIKON s tim něco udělá
kultus (1295)|24.12.2014 18:24
Taaaak a proto jsem si po SGS2, SGS3 a SGS4 koupil Lg G2 :) tak cekej cekej ;) cus