Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Adobe Lightroom 6

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele joeh
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od kultus Zobrazit příspěvek
    Proste od nove sestavy ocekavam celkove zrychleni prace s LR aby byla kazda zmena i v 1:1 hned videt a nemuselo se na zakladni veci cekat.
    - na i7 4GHz to ide okamžite, RAM je obsadená 11/16GB
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od kultus Zobrazit příspěvek
    Ze si u panoramat a HDR pockam je mi jasne, ale prave ctyrjadrem by se ten cas mohl zkratit.
    - panorama - 7x 24MPx RAW, náhľad 8s, finál panorama 20s

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    3

kultus:
    Nikde jsem nepsal ze je dobre opoustet zavedeny program pro komplexni upravu kvuli jedne aplikaci.
    Ale pro zlepseni rychlosti pro konkretni vyspecifikovanou aplikaci +-(panorama 10+ snimku) a vzhledem k tvemu pozadavku na zvyseni rychlosti prace jsem ti doporucil treba PTGUI a to proto, ze proste pracuje rychleji a vysledky mi prijdou pouzitelne.
    K doporuceni hardwaru k uprave videa ci hrani jsem se vubec nevyjadroval. Ani celkove srovnani PTGUI a Adobe softu jsem se nesnažil činiti.
    Realne zkusenosti jsem ti napsal.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    68

Brrrr...ja uz nevim co s tebou vim ze to myslis dobre ale zrejme se nechapeme. Kdyz bude nekdo chtit rychlejsi/pohodlnejsi auto, doporucis mu radeji jet po lepsi silnici kde to nebude tolik drncat a muze jet rychleji? Potrebuji celkove zrychlit spracovani foto i videa ve vyse napsanych programech. O kolik bude rychlejsi i5 (4/4) oproti i7 (4/8)? PTGUI pro mne nic neresi! To jsem mohl zustat u ICE, ktery byl rychly, jednoduchy a vetsinou skladal na jednicku. Ptam se proto jeste jednou, umi PTGUI zpracovat panoramu v RAW? Pokud ne tak je to bezpredmetne, s LR si sice pockam o par vterin vic, ale z toho RAWu dostanu neskutecne informace a to nemluvim o HDR RAW panoramatech (poskladas dilci kompozice jako HDR a pak je jeste spojis do panoramy-to je co ) to za to cekani urcite stoji, ikdyby to udelala i7cka o polovinu rychleji nez i5tka ve vyberu. To ale neznamena ze hodlam zustat u stareho notebooku...s logikou, kterou si nahodil bych skoncil u uprav jpegu v zoneru, videa jen strihal v movie makeru atd. a technickou kvalitou se dostal tak o 5 let zpatky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    3

Podivej Kultusi, kdyz si priste prvni ujasnis, jestli teda chces cekat nebo jestli je pro tebe naopak priorita necekat a podle toho se pak vyjadris, ziskas asi jednoznacnou odpoved na jednoznacnou otazku.
    Jeste jednou ti to shrnu. Informoval jsem te o tom, ze na tebou pozadovane zrychleni prace s panoramaty, ktere jsi uvedl jako jednu z priorit (pokud ma jit o skladani cca 10+ snimku), ti spise nez vymena hardwaru pomuze vymena softwaru >>treba<< za PTGUI.
    O kolik bude jaky hardware+software rychlejsi pro panoramata, nepanoramata, video, ci hry jsem vubec neresil a nehodnotil a ani tak ciniti nebudu.
    Zadnou logiku jsem nenahazoval, jednoduše jsem sdělil svůj názor na jednu konkrétní věc.
    Takze ti preji mnoho dlasich NESKUTECNYCH DAT, ktera dostavas v tom LR a hlavne uz prosim nemysli na ty hlouposti, co jsem ti psal, byl bych opravdu nerad, aby jsi se dostal s tou technickou kvalitou o pet let zpatky.

Registrace
    May 2011

Vyšla aktualizácia LR, prístupná je cez Adobe Creative Cloud.

Registrace
    May 2011

Vyšla aktualizácia na verziu 6.10, podrobnosti v linku : https://helpx.adobe.com/lightroom/help/whats-new.html

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Adobe Lightroom Mobile
    Od Brejby v sekci Software pro úpravy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-04-2015, 12:21
  2. Lightroom vs. Zoner PS
    Od alimandr v sekci Software pro úpravy
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 26-05-2014, 09:47
  3. adobe lightroom - problém s barevným podáním