Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

zrcadlovky Nikon

Dannie (3)|20.3.2016 09:42
Zdravím,
dělám úkol do školy na téma zrcadlovky Nikon. Chybí mi odpovědět na poslední otázku :

Vymyslete modifikaci produktu zaměřenou pro nový segment a tento nový segment charakterizujte.

Nenapadá mě, co vylepšit nebo přidat, má snad všechno.. Proto bych Vás chtěla poprosit.. Co by jste přidali, vylepšili nebo změnili Vy? :)
Moc děkuju :)
joeh (3352)|20.3.2016 12:12
4K video, USB 3.0 ako štandart, mechanicky stabilizovaný snímač.
Dannie (3)|20.3.2016 13:22
Supr, díky :) Ještě někdo nějaký návrh? :D :)
Sakini (1174)|20.3.2016 16:30
Výkonné fázové ostření na senzoru pro rychlé ostření přes live view, protiprachovou ochranu v bajonetu, mikroadjustment AF pro všechny modely, focus peaking při live view.
Dannie (3)|20.3.2016 18:43
Díky moc :)
Vierzbowski007 (118)|21.3.2016 09:39
A pro jaký segment se to má vylepšit? Protože modifikace se musí dělat právě s ohledem na zvolený segment trhu. Tedy kam chcete zamířit?
Begy_cz (537)|21.3.2016 17:44
mě třeba hrozně chybí:

- elektronická závěrka
často si hraju s makrem a ostřím ručně přes LiveView - proč to při expozici zase vykoná hegemonii mechanických pohybů je mi trochu záhadou - jen to generuje zbytečné otřesy.

- rádiové řízení blesků přímo z těla.
proč musím pro rádiové řízení nasadit další bazmek na tělo je mi opět lehce záhadou (řízení v režimu CMD interním bleskem beru jako nouzi - třeba v exteriéru nepoužitelné....)

- PLNĚ PROGRAMOVATELNÁ TLAČÍTKA!!!!!
proč můžu tlačítkům přiřadit jen některé funkce je mi opět záhadou

- GPS
asi jako pro koho... ale semtam cestuju a GPS je pecka pomocník. (vím že do některých těl se dával, ale proč to není standard....)

- stabilizovaný čip už byl zmíněn