Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Tisk, 3D tisk, jeho inovace a kam to vše směřuje

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Zdravím všechny čtenáře

"Kam si myslíte, že tisk, 3D tisk a vše okolo něj směřuje. Co vše bude schopno a jaké využiti bude 3D tisk mít. V podstatě se dá vytisknout celý dům, ale bude to mít své uplatnění?"

Byl bych moc rád za zavedení diskuze na tohleto téma
    Je to v rámci seminární práce do předmětu Počítače v podnikatelské praxi na OPF SLU v Karviné.

Marek Goryl
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    3

Tak já věřím, že si už brzo vytisknu Nikkkor 14-800/f1,4 o hmotnosti max 300g

Občasný diskutér Avatar uživatele ewing
    Registrace
    Mar 2013
    Fotografií
    2

Citace Původně odesláno od Kabe Zobrazit příspěvek
    Tak já věřím, že si už brzo vytisknu Nikkkor 14-800/f1,4 o hmotnosti max 300g
    tak ten si muzes vytisknout i dnes dokonce s f 0.6 jen ta kvalita fotek pak bude stejna jako bys na fotaku nemel nic . ale vazne, hracka to je fajna,zvlaste na specialni vecicky a kusovku. ale poskladat sama neco z nekolika ruznych materialu? v blizke dobe asi ne

---------- Doplněno v 02:38 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 02:37 ----------

Citace Původně odesláno od sasicek Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny čtenáře

"Kam si myslíte, že tisk, 3D tisk a vše okolo něj směřuje. Co vše bude schopno a jaké využiti bude 3D tisk mít. V podstatě se dá vytisknout celý dům, ale bude to mít své uplatnění?"

Je to v rámci seminární práce do předmětu Počítače v podnikatelské praxi na OPF SLU v Karviné.

Marek Goryl
    vytisknout se da cely dum,ale po castech nebot v celku by jinak ta tiskarna musela byt rozmerove vetsi nez to co z ni vypadne. a pak tu jsou nejake ty naklady na "stavbu" v porovnani dejme tomu s klasickou zdenou stavbou ci drevostavbou a rychlost vystavby coz tiskarna prohraje na cele care. hledel jsem treba na tisknuti bloku 8 valcovych motoru,ale jednalo se vicemene o demo co vse lze. pouziti treba pri nejake renovaci,kde se original uz neda normalne sehnat je to super.kdo si s necim takovym zavede firmu, mozna by i mohl slusne slapat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Ty náklady budou ohromně vysoké na stavbu nějakého objektu s tím souhlasím Zajímalo by mě jak dlouho to vydrží, když si vytiskneš nějakou součástku do motoru. Mysliš, že to bude stát za to a za ty náklady?

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od sasicek Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny čtenáře

Marek Goryl
    Mám takové tušení že 3D tisk nemá nic společného s fotografováním. Nepatří tento dotaz na nějaké jiné fórum?

Šéfredaktor DM / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    2

Pro zajímavost doporučuji nahlédnout do naší rubriky věnované 3D tisku na Světu hardware, jelikož poslední dobou se objevuje čím dál tím více zajímavých novinek z této oblasti: http://www.svethardware.cz/3d-tisk/

Mě třeba dnes hodně zaujalo tohle: http://www.svethardware.cz/umele-sva...y-robotu/42569

Podobná témata

1. LightRoom2 a bezokrajovy tisk?
    Od Juice84man v sekci Tiskárny a tisk fotografií
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-11-2014, 06:37
  2. soutěž o tisk na FB
    Od lev11 v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-06-2014, 15:06
  3. Domácí tisk fotografií
    Od Rek61 v sekci Tiskárny a tisk fotografií