Favicon Svethardware.cz  Svt hardware   Frum Favicon Svetmobilne.cz  Svt mobiln   Frum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Frum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Frum   Galerie Spolenost oXy Online s.r.o.
Zobrazen vsledky: 1 a 3 z 3

Tma: Chybjc peklad

Novek Avatar uivatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006
    Pspvk
    6

Jeliko podobn tma existuje i na sesterskm fru, tak ho zakldm i zde, protoe u jsem na njak narazil.

Jedn se o prci se skupinami (pihlaovn/odhlaovn), kter je nepeloeno - Join/Leave Group.

Pi pokusu vloit vlastn tag se zobraz nsledujc upozornn: You do not have permission to create tags. You may only use existing tags. (Co je IMHO navc chyba, kdy by to podle FAQ mlo jt. )

Pokud si pidm tma mezi oblben (Nstroje → Pidat mezi oblben), tak odebrn vypad nsledovn: Nstroje → Remove Tma from Favorites.
    Odpovdat lze po pihlen

fredaktor DM / Admin Avatar uivatele Karel Polvka
    Registrace
    May 2006
    Pspvk
    343
    Fotografi
    1

Citace Původně odeslno od r34ktor Zobrazit přspěvek
    Jeliko podobn tma existuje i na sesterskm fru, tak ho zakldm i zde, protoe u jsem na njak narazil.
    A nebudou posledn, zmn je skuten hodn, asu mlo .

Jedn se o prci se skupinami (pihlaovn/odhlaovn), kter je nepeloeno - Join/Leave Group.
    Peloeno.

Pi pokusu vloit vlastn tag se zobraz nsledujc upozornn: You do not have permission to create tags. You may only use existing tags. (Co je IMHO navc chyba, kdy by to podle FAQ mlo jt. )
    To nen chyba. V tmatu o tazch je uvedeno:
    2. Kad registrovan uivatel s nejmn 1 pspvkem zde na fru me k libovolnmu tmatu (pokud nen uzamen) piadit 1 nebo 2 dal tagy podle vlastnho uven.
    ...pidal jsem poznmku o nutnosti 1 pspvku ped vpis jednotlivch bod. Po napsn 1 pspvku se uivatel automaticky pesune do jin uivatelsk skupiny s jinmi prvy - poteba pesunu/zmny/poven se u vech kontroluje jednou za hodinu a pokud se zjist, e je u nkoho teba ji provst, tak se provede. Take pi napsn 1. pspvku nen mon tag vytvoit a bude trvat od 1 do 60 minut, ne to pjde. Pak u to pjde vdy.

Pokud si pidm tma mezi oblben (Nstroje → Pidat mezi oblben), tak odebrn vypad nsledovn: Nstroje → Remove Tma from Favorites.
    Peloeno
    Odpovdat lze po pihlen

Novek Avatar uivatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006
    Pspvk
    6

Citace Původně odeslno od Karel Polvka Zobrazit přspěvek
    To nen chyba. V tmatu o tazch je uvedeno:
    2. Kad registrovan uivatel s nejmn 1 pspvkem zde na fru me k libovolnmu tmatu (pokud nen uzamen) piadit 1 nebo 2 dal tagy podle vlastnho uven.
    ...pidm tu poznmku o nutnosti jednoho pspvku i do 1. bodu. Po napsn jednoho pspvku se uivatel automaticky pesune do jin uivatelsk skupiny s jinmi prvy - poteba pesunu/zmny/poven se u vech kontroluje jednou za hodinu a pokud se zjist, e je u nkoho teba ji provst, tak se provede. Take pi napsn 1. pspvku nen mon tag vytvoit a bude to trvat od 1 do 60 minut, ne to pjde. Pak u to pjde vdy.
    FAQ jsem samozejm etl. Byl to mj druh pspvek, proto m to pekvapilo. Spe tam lo o asovou disproporci (prvn post byl odesln v 10:57, nsledujc (kde neel pidat tag) v 11:39). ili asi neuplynula potebn doba od napsn prvnho pspvku. Nyn mi ji tagy funguj bez problm.
    Odpovdat lze po pihlen

Podobn tmata

1. Vymluvte se na vbavu - peklad z ByThom.com
    Od PiNa1971 v sekci Zrcadlovky
    Reakc: 4
    Posledn přspěvek: 26-05-2010, 16:38