Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Upload fotek aneb "vlastní galerie snadno a rychle"

Karlos5573 (269)|25.10.2008 23:29
Myslím že se bude líbit, je to stránka pro vytvoření vlastní galerie. Velice jednoduchá obsluha,a galerie vypadá velmi slušně. Je to pro lidi kteří chcou mít fotky na netu ve flashovém prostředí a neumí si vytvořit vlastní stránky. http://www.dphoto.com/#/overview/
Po registraci si vytvoříte jednotlivá alba. Upload je hromadný a rychlý.
V nabídce kliknete na jednotlivé album a pak šipkama prohližíte ... případně klikáte myší.
Asi to bude trošku déle trvat fotky mám ve zbytečně velkém rozlišení. Fotky lze i stahovat v originálním nebo zmenšeném rozlišení.

Pokud narazíte na něco podobného budu rád. Ale galerie typu rajce.net apod.. se mi moc nelibí prohlížení fotek není nic moc.
dkas (154)|27.10.2008 09:45
Asi nejhezčí, co jsem zatím viděl :) Když tedy pominu webové galerie z nějakého programu...
Karlos5573 (269)|27.10.2008 09:50
Tady vidím nevýhodu akorát že kdo má pomalejší internet tak mu ty fotky budou načítat pomaleji, protože je to ve flashi. Ale já mám dost rychlý internet takže nemohu posoudit při jaké rychlosti je to ještě snesitelné. A taky záleží v jakém rozlišení jsou fotky na interetu uloženy. Tahle se mi libí protože se dobře prohlíží. Nemám rad galerie ve stylu otevřít fotku prohlídnout zavřít otevřít další... To je podle mého celkem otravné.
HimiX (187)|29.10.2008 10:43
Je to pekny, efektni atd. pokud se nemilim, na dphoto je free omezen poctem fotografii, coz se mi tak uplne nelibi.
Lepsi, i kdyz ne tak pekny je podle me picasaweb.google.com, mate 1GB zdarma a dalsi si pak muzete prikoupit. Je fakt, ze to rozhodne neni tak pekny jako dfoto, ale zas ma skoro kazdej prhlizec/upravovac fotek plugin na export na picasu a 1GB mista neni na fotogalerii uplne malo.