www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon představil produkty k oslavě 100letého výročí

Nikon představil produkty k oslavě 100letého výročí
, , aktualita
Společnost Nikon letos slaví 100 let své existence a nyní představuje několik speciálních produktů. Jsou mezi nimi zrcadlovky, objektivy i nejrůznější dárkové předměty jako např. luxusní modely fotoaparátů.reklama
Společnost Nippon Kogaku K.K. byla založena v roce 1917 a nyní pod jménem Nikon bude slavit 100 let své existence. Toto datum má připadnout na 25. července 2017, nicméně už dnes představuje několik nových produktů na oslavu tohoto milníku.

Prvním z nich bude zrcadlovka Nikon D5 100th Anniversary Edition, která bude mít tmavě šedivou barvu, logo 100letého výročí na těle i krytce těla, na spodní straně bude pak vyryta zmínka o tom, že se Nikon zúčastnil letů do vesmíru od roku 1971. Podobně na tom bude i speciální edice zrcadlovky D500 s logem na těle , krytce i koženém popruhu. Fotoaparát bude dodán v kovovém pouzdře, na kterém bude i sériové číslo.

Dále budou k dispozici objektivy této speciální edice. AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR dostane tmavě šedivou barvu a bude možné jej sehnat zvlášť. K dispozici ale bude i ve speciálním setu, kde se objeví navíc i AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED a AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR. Všechny tři budou mít vyryty sériové číslo speciální edice a tmavě šedou barvu. Z dalších produktů tu máme dalekohledy WX 7x50 IF, WX 10x50 IF a 8x30 E II.

Nezapomnělo se ale ani na dárkové předměty. Mezi nimi najdeme např. Nikon Model I vyrobený z křišťálového skla od Swarovski, set špendlíků do klopy, prémiový kožený popruh nebo miniaturní model fotoaparátu Nikon F v měřítku 1:2. Jde jen o model, nemá tedy možnost něco vyfotit.

Zdroj: nikon.com

Nikon D5
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nikon D500
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejnovější články
Ricoh uvedl outdoorový kompakt WG-50 Ricoh uvedl outdoorový kompakt WG-50
Společnost Ricoh inovovala nabídku svých kompaktů o nový outdoorový model WG-50. Nabídne 16MPx senzor a objektiv s 5× optickým zoomem. Fotoaparát vydrží ponor do hloubky až 16 metrů pod hladinu.
Dnes,  aktualita, Milan Šurkala
Adaptér Laowa MFC pro full frame objektivy Canon a Nikon na Fujifilmu GFX 50S Adaptér Laowa MFC pro full frame objektivy Canon a Nikon na Fujifilmu GFX 50S
Společnost Laowa přichází s novým adaptérem Magic Format Converter, který dovoluje použít full frame objektivy od Canonu a Nikonu na CSC fotoaparátu Fujifilm GFX 50S. Při tom všem téměř zachovává úhel záběru původního objektivu.
Dnes,  aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: květen 2017 Doporučené fotoaparáty: květen 2017
Pokračujeme v cyklu článků pro snadnější výběr fotoaparátů, a to ať se jedná o kompakt, zrcadlovku nebo CSC. Vybíráte tedy nový přístroj? Pojďte se s námi podívat, které modely jsou v jednotlivých kategoriích ty nejlepší.
Včera,  návod, Milan Šurkala,  41 komentářů
Leica aktualizuje podmínky náhrady korodujících snímačů v M9 Leica aktualizuje podmínky náhrady korodujících snímačů v M9
Koncem roku 2014 se objevil problém s korodujícími snímači ve fotoaparátech Leica M9. Později se rozběhl program bezplatných výměn. Ty ale v brzké době částečně skončí, neboť Leica aktualizovala podmínky této servisní akce.
23.5.2017,  aktualita, Milan Šurkala,  2 komentáře
365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu 365 Days of Summer: soutěžte o roční fotovýlet od Canonu
Pokud rádi fotíte, soutěžíte a můžete si udělat rok volna, pak nepropásněte soutěž společnosti Canon. Prezentuje svůj letní příběh na Instagramu. Výherce pak celý rok může cestovat po světě a fotit své cestovatelské příběhy.
22.5.2017,  aktualita, Milan Šurkala