Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně
Registrace: 10.10.2011
Komentářů: 262, score -1.0 | Svět hardware: 12/-0.5 | TV Freak: 4/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.1.2019 s hodnocením +3:
Tim Gamble má moje sympatie kvůli zabanování ­(protože tato ­"svoboda­" se dnes vyskytuje bohužel tak často, rušení účtů, mazání příspěvků které se někomu nehodí, práskání jeden na druhého hůř jak za komančů­). Ale ta jeho foto­-tvorba fakt není můj šálek kávy.
Komentář z 13.10.2017 s hodnocením +3:
jde o výsledek. a pokud by výsledek byl více zašuměný, méně kvalitní ­(nebo dle tebe v ideálním případě maximálně stejně­), pak by se nikdo neobtěžoval vymýšlením a používáním technologie Tetracell.
ta myšlenka i technologie prostě musí mít výhodu. kdyby ne, nikdo by se jí nezabýval a nikdo by ji nepoužil.
a hrátky slovíček pixelový a obrazový šum jsou nanic. prostě šum na výsledné fotce musí být lepší ­(méně patrný­/méně rušivý­) při použití 24Mpx­-­->6Mpx než při použití stejně velkého 6Mpx. jinak by to zcela postrádalo smysl.
Komentář z 11.12.2019 s hodnocením +2:
Souhlasím. Než nosit tenký mobil plus těžký foťák, je lepší jeden trochu tlustší a KVALITNÍ foťák i s funkcemi mobilu... navíc se tlustší tělo bude při focení lépe držet. Taky baterie se do silnějšího přístroje vejde kapacitní. Jde ale hodně o to, aby bylo ergonomické ovládání, ne spoušť přes display, nebo objektivy na okraji ­(zastínění prsty­).

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.9.2017 s hodnocením -5:
cena a hmotnost, z toho jinak technicky zdařilého výtvoru, učinily věc, která není pro nikoho. kdo chce kvalitu ­(a nezáleží mu na hmotnosti­), koupí si levnější zrcadlovku, a kdo chce max. čtvrtkilový ­"foťák vždy po ruce­", musí sáhnout taky jinam.
ať mi výrobce neříká, že nešlo vytvořit mnohem lehčí a kompaktnější foťák s 1­" chipem, s rychlým fázovým ostřením a se světelným objektivem 8x zoom ­(25­-200mm­). pro koho vlastně toho mamlase o váze 1,1 kg vyrobili??? kdo bude na roztřeseném 600 mm konci něco někdy fotit ­(kromě hvězdářů se stativem nebo fotografů na safari, kteří ale dávno mají lepší zrcadlovku s nejlepším ultra­-světelným sklem­)?
Komentář z 3.9.2012 s hodnocením -5:
> Nejake ... fotky ... sa mi javia ... malicko viac ... Takze uz mozem s kludnym svedomim vyhlasit...
-­-­-ty woe! ty si snad děláš pr*el, ne? :­-­)­) :­-­)­)
Jednak ty nejsi nějaký věrohodný tester, tvoje oko je subjektivní, a srovnáváš cosi, co jsi našel s něčím úplně jiným, co jsi našel.
> uznavam ze na presne porovnanie by bolo potrebne posudit fotky vytvorene s tym istym nastavenim a za tych istych okolnosti
-­-­-No právě!!!

Drahoušku, tvoje vyhlášení ­"nevie fotit­" a hlavně tvoje definice ­"nevie fotit­" zde nikoho nezajímá, rozumíš?
Nebo když já ­(nebo kdokoliv­) prohlásím, že přístroj XYZ neumí fotit, znamená to snad od té chvíle, že tomu tak skutečně je?
Vše je relativní. A i tebe odkážu na úplný začátek tohoto threadu, abys pochopil, že tam šlo o ukvapený blábol kohosi, kdo o přístroji nic nevěděl a ani nemohl, protože ho v životě neviděl, natož aby jej použil.
Naopak nejednalo se tam o žádné fotky ani o kvalitu ­(tím méně tebou subjektivně vyhodnocenou­). Nešlo tam o nic takového. Šlo o rychlý a hloupý paušalizující soud kohosi, kdo něco vyštěkl, nikdo neví proč, na základě čeho, s čím srovnává, ale hlavně že důležitě vyblinkal nějaký odsudek a tím to zvadlo. Takové jalové machrování mi vadí, tím spíše, že nikdo nechápe, proč to ten dotyčný řekl a proč vlastně, co tím sledoval, čeho tím chtěl dosáhnout.
Tedy já jsem reagoval jen na to, že nemá křičet dopředu, jen na základě papírových dojmů z implementovaných technologií, když to NEMŮŽE VĚDĚT. Když hovoří o něčem, co nezná a ani znát nemůže. ­-To má logiku, ne? Následné plky a odhady a předpoklady a omáčka a žvásty už žádnou souvislost s předešlým neměly a nemají.
Komentář z 3.9.2012 s hodnocením -5:
> Zatím jsi všechny mé argumenty dobyl
-­-­-Nikoliv. Odbyl jsem odhady a paralely od Nikonu ap. Odbyl jsem evidentní snahu o vytáčky.
Až bude nějaký opravdový argument, s velkou chutí si jej přečtu. A čestně zareaguju.
Až bude nějaký opravdový důkaz, a ne jen odhady na kvadrát, budu šťastný.
Až se ukáže, že po fyzickém testu se Galaxy Camera ukázal jako nefunkční, všem se omluvím a půjdu se někam do smrti stydět.