Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

ACD Systems přináší novou verzi ACDSee Pro 2

, , aktualita
ACD Systems přináší novou verzi ACDSee Pro 2
Společnost ACD Systems nedávno vypustila do světa novou verzi ACDSee Pro 2, která přináší především nový způsob zpracování obrazových dat ve formátu RAW. Ten byl prý testován více než 2500 profesionálních fotografů.
ACD Systems přináší novou verzi ACDSee Pro 2
Vedle nového způsobu zpracování formátu RAW je zde také "Next-Generation Workflow Management", tedy něco jako nová generace správy pracovních postupů. Tím by se možnosti a práce s tímto softwarovým balíkem pro rychlé prohlížení, zpracování, editaci, katalogizaci, zveřejňování a archivování digitálních snímků měla dále rozšířit a zkvalitnit.
"Náš software Pro 2 poskytuje profesionálům a zapáleným amaterům pokročilé nástroje," řekl Mark Franklin, výkonný viceprezident ACD Systems. "Možnost pracovat přímo s našimi zákazníky nám dovolila vyvinout produkt, jenž přinese fotografické komunitě nebývalou efektivitu a umožní fotografům, aby se zaměřili na to, co umí nejlépe - produkovat kvalitní fotografie." Zrychlit se tedy mělo zpracování a prohlížení RAW formátu, je zde funkce cut'n'paste pro nastavení RAW, jednokrokové otáčení a ořezávání. Soubory v RAW formátu mohou být exportovány do 14 různých formátů, volitelně za doprovodu přejmenování, změny rozlišení a barevných profilů.

Dále bylo pro zkvalitnění katalogizace vylepšeno využití metadat, což zahrnuje automatické třídění souborů podle informací z metadat. Obrázky se mohou uploadovat pomocí online služeb jako Flickr, což je součástí certifikace pro Windows Vista, stejně jako funkce “Group By,” “Filter By” and “Events View.” A pokud vás zajímá, jaké RAW formáty z různých kamer ACDSee Pro 2 podporuje, můžete navštívit tuto stránku. Software je již nyní k dispozici za cenu $129.99.

Zdroj: ACDSee