www.digimanie.cz
>
>
>

ACD Systems přináší novou verzi ACDSee Pro 2

ACD Systems přináší novou verzi ACDSee Pro 2
, , aktualita
Společnost ACD Systems nedávno vypustila do světa novou verzi ACDSee Pro 2, která přináší především nový způsob zpracování obrazových dat ve formátu RAW. Ten byl prý testován více než 2500 profesionálních fotografů.
K oblíbeným
reklama
Vedle nového způsobu zpracování formátu RAW je zde také "Next-Generation Workflow Management", tedy něco jako nová generace správy pracovních postupů. Tím by se možnosti a práce s tímto softwarovým balíkem pro rychlé prohlížení, zpracování, editaci, katalogizaci, zveřejňování a archivování digitálních snímků měla dále rozšířit a zkvalitnit.
"Náš software Pro 2 poskytuje profesionálům a zapáleným amaterům pokročilé nástroje," řekl Mark Franklin, výkonný viceprezident ACD Systems. "Možnost pracovat přímo s našimi zákazníky nám dovolila vyvinout produkt, jenž přinese fotografické komunitě nebývalou efektivitu a umožní fotografům, aby se zaměřili na to, co umí nejlépe - produkovat kvalitní fotografie." Zrychlit se tedy mělo zpracování a prohlížení RAW formátu, je zde funkce cut'n'paste pro nastavení RAW, jednokrokové otáčení a ořezávání. Soubory v RAW formátu mohou být exportovány do 14 různých formátů, volitelně za doprovodu přejmenování, změny rozlišení a barevných profilů.

Dále bylo pro zkvalitnění katalogizace vylepšeno využití metadat, což zahrnuje automatické třídění souborů podle informací z metadat. Obrázky se mohou uploadovat pomocí online služeb jako Flickr, což je součástí certifikace pro Windows Vista, stejně jako funkce “Group By,” “Filter By” and “Events View.” A pokud vás zajímá, jaké RAW formáty z různých kamer ACDSee Pro 2 podporuje, můžete navštívit tuto stránku. Software je již nyní k dispozici za cenu $129.99.

Zdroj: ACDSee
Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře