www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Pro 3 nyní v plné verzi

ACDSee Pro 3 nyní v plné verzi
, , Aktualita
Po dlouhém betatestování oblíbeného software ACDSee pro 3 pro správu fotografií i jejich editaci byla vydána plná verze. Vývojáři oceňují pomoc všech zúčastněných betatesterů, zákazníci vlastnící starší verze pak mají na nákup nové verze Pro 3 výraznou slevu.
K oblíbeným
reklama
Betatestování softwaru ACDSee Pro 3 bylo ukončeno a společnost ACD Systems International Inc. uvádí plnou verzi. Na testování se zúčastnilo přes 10.000 lidí, kterým vývojáři děkují. Software je určen pro spravování snímků, a to nejen do klasických složek, ale také podle údajů v metadatech. Pochopitelně nechybí ani možnost editace snímků (včetně inovované redukce šumu), a to vše přehledně v jedné aplikaci.Novinkou je zabudovaná podpora rozesílání e-mailů s obrázky pomocí SMTP protokolu, k dispozici je i FTP klient. ACDSee je k dispozici jako 90denní zkušební verze na www.acdsee.com, plná verze pak stojí $169,99. Registrovaní vlastníci starších verzí Pro, Pro 2 a Pro 2.5 mohou dostat novou verzi za méně než $90. Koupí verze Pro 3 získají zákazníci také 2 GB prostoru na ACDSee Online Web.

Zdroj: www.photographyblog.com, www.acdsee.com
Nejnovější články
Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami

V nabídce společnosti Lomography se po šesti letech vývoje objevuje nový pevný objektiv Petzval 55mm f/1.7 Mk II. Ten se vyznačuje nastavitelným bokehem díky různě tvarovaným otvorům clony.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala