www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Pro 3 nyní v plné verzi

ACDSee Pro 3 nyní v plné verzi
, , Aktualita
Po dlouhém betatestování oblíbeného software ACDSee pro 3 pro správu fotografií i jejich editaci byla vydána plná verze. Vývojáři oceňují pomoc všech zúčastněných betatesterů, zákazníci vlastnící starší verze pak mají na nákup nové verze Pro 3 výraznou slevu.
K oblíbeným
reklama
Betatestování softwaru ACDSee Pro 3 bylo ukončeno a společnost ACD Systems International Inc. uvádí plnou verzi. Na testování se zúčastnilo přes 10.000 lidí, kterým vývojáři děkují. Software je určen pro spravování snímků, a to nejen do klasických složek, ale také podle údajů v metadatech. Pochopitelně nechybí ani možnost editace snímků (včetně inovované redukce šumu), a to vše přehledně v jedné aplikaci.Novinkou je zabudovaná podpora rozesílání e-mailů s obrázky pomocí SMTP protokolu, k dispozici je i FTP klient. ACDSee je k dispozici jako 90denní zkušební verze na www.acdsee.com, plná verze pak stojí $169,99. Registrovaní vlastníci starších verzí Pro, Pro 2 a Pro 2.5 mohou dostat novou verzi za méně než $90. Koupí verze Pro 3 získají zákazníci také 2 GB prostoru na ACDSee Online Web.

Zdroj: www.photographyblog.com, www.acdsee.com
Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře