www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Creative Cloud Express přináší tisíce šablon nejen pro tvůrce

Adobe Creative Cloud Express přináší tisíce šablon nejen pro tvůrce
, , aktualita
Společnost Adobe dnes představila novou aplikaci Creative Cloud Express, která může posloužit každému k tvorbě profesionálně vyhlížejících náhledů, plakátů, příspěvků na sociální sítě a mnoho dalšího.
K oblíbeným
reklama
Adobe uvádí novou aplikaci Creative Cloud Express. Ta bude k dispozici na webu na adrese express.adobe.com, bude k mání také jako aplikace pro Android, iOS a Windows. Bude umožňovat každému, ať už je to tvůrce nebo ne, vytvořit profesionálně vyhlížející obsah, který může posloužit na sociálních sítích, ale klidně i pro reklamu. Může jít o příspěvek na Instagram Stories, náhled k videu na YouTube i plakát. Adobe totiž nabídne tisícovky různých šablon zdarma pro nejrůznější použití. Kombinuje funkce z Photoshopu, Illustratoru i Premiere Pro, navíc přináší možnost použití milionů bezplatných snímků z fotobanky Adobe Stock. To i vysvětluje několik nedávných kol pro přispěvatele Adobe Stock, kteří byli k vyzvání k nabídnutí snímků pro bezplatnou kolekci na 1 rok za jednorázovou odměnu 5 USD.
 
Adobe Creative Cloud Express
 
Díky funkci Quick Actions lze snadno odstranit pozadí, vytvořit GIF, ořezat video, případně vytvořit PDF. Creative Cloud Libraries pak umožní sdílet vytvořený obsah s ostatními. Adobe plánuje převzetí služby ContentCal, která usnadňuje publikaci obsahu na různých sociálních platformách, plánování příspěvků a podobně. 
 
 
Kdo bude chtít posunout své příspěvky ještě dál a dostat přístup např. k 20 tisícům písem, 175 milionům fotkám na fotobance Adobe Stock, Photoshop Express nebo Premiere Rush, ten bude muset zvolit předplatné za 9,99 USD měsíčně, příp. 99 USD ročně. Ti, kteří mají už dnes plné předplatné Creative Cloud All Apps nebo předplacenu jednu aplikaci (za 20,99 USD, tedy neplatí to např. pro levnější fotografický plán), budou mít prémiovou verzi Creative Cloud Express už v ceně.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů