reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
reklama

Adobe Creative Cloud Express přináší tisíce šablon nejen pro tvůrce

, , aktualita
Adobe Creative Cloud Express přináší tisíce šablon nejen pro tvůrce
Společnost Adobe dnes představila novou aplikaci Creative Cloud Express, která může posloužit každému k tvorbě profesionálně vyhlížejících náhledů, plakátů, příspěvků na sociální sítě a mnoho dalšího.
Adobe Creative Cloud Express přináší tisíce šablon nejen pro tvůrce
Adobe uvádí novou aplikaci Creative Cloud Express. Ta bude k dispozici na webu na adrese express.adobe.com, bude k mání také jako aplikace pro Android, iOS a Windows. Bude umožňovat každému, ať už je to tvůrce nebo ne, vytvořit profesionálně vyhlížející obsah, který může posloužit na sociálních sítích, ale klidně i pro reklamu. Může jít o příspěvek na Instagram Stories, náhled k videu na YouTube i plakát. Adobe totiž nabídne tisícovky různých šablon zdarma pro nejrůznější použití. Kombinuje funkce z Photoshopu, Illustratoru i Premiere Pro, navíc přináší možnost použití milionů bezplatných snímků z fotobanky Adobe Stock. To i vysvětluje několik nedávných kol pro přispěvatele Adobe Stock, kteří byli k vyzvání k nabídnutí snímků pro bezplatnou kolekci na 1 rok za jednorázovou odměnu 5 USD.
 
Adobe Creative Cloud Express
 
Díky funkci Quick Actions lze snadno odstranit pozadí, vytvořit GIF, ořezat video, případně vytvořit PDF. Creative Cloud Libraries pak umožní sdílet vytvořený obsah s ostatními. Adobe plánuje převzetí služby ContentCal, která usnadňuje publikaci obsahu na různých sociálních platformách, plánování příspěvků a podobně. 
 
 
Kdo bude chtít posunout své příspěvky ještě dál a dostat přístup např. k 20 tisícům písem, 175 milionům fotkám na fotobance Adobe Stock, Photoshop Express nebo Premiere Rush, ten bude muset zvolit předplatné za 9,99 USD měsíčně, příp. 99 USD ročně. Ti, kteří mají už dnes plné předplatné Creative Cloud All Apps nebo předplacenu jednu aplikaci (za 20,99 USD, tedy neplatí to např. pro levnější fotografický plán), budou mít prémiovou verzi Creative Cloud Express už v ceně.
 
 


reklama