www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe Fresco Premium nyní v balíčku s Photoshopem

Adobe Fresco Premium nyní v balíčku s Photoshopem
, , aktualita
Pro tablety iPad existuje kreslící aplikace Fresco, kde lze kombinovat bitmapovou i vektorovou grafiky včetně simulace olejových a vodových barev. Verze Premium nyní bude k dispozici ve zvýhodněném balení s Photoshopem.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe má obrovské množství nejrůznějších aplikací a jednou z nich je i Adobe Fresco. Tu asi mnozí neznají, neboť je určena jen pro tablety Apple iPad. Jde o kreslící aplikaci, kde lze kreslit s vrstvami, přičemž ty mohou být nejen vektorové, ale i bitmapové a ještě je tu speciální typ tzv. Live Brushes, kde se dá kreslit se simulací vodových a olejových barev. Aplikace je k dispozici zdarma s cca 50 různými typy štětců, dokáže importovat data z Adobe Draw i Adobe Sketch, dokáže nahrávat kreslení jako video a exportovat kresby např. jako JPG nebo PNG. Máme zde ale i placenou verzi Premium, která přidává více než 1000 štětců, synchronizaci s desktopovým Photoshopem, 100GB cloud, import štětců ABR a další funkce. Jenže za tuto verzi chce Apple 279 Kč měsíčně (resp. 12,09 EUR). Nyní ale bude k dispozici ve zvýhodněném balíčku.
 
Adobe Fresco
 
Fresco Premium mohou zájemci tradičně dostat v kompletním plánu všech aplikací Creative Cloud (60,49 EUR měsíčně, dnes 23. dubna ale stále za výhodnějších 36,29 EUR), také je součástí klasického Photoshopu, kdy dostanete desktopovou verzi i verzi pro iPad, 100GB cloud a dalších několik aplikací včetně Fresca (24,19 EUR za měsíc). Nově ale bude možné mít Fresco přes App Store za cenu 12,09 EUR (resp. 279 Kč měsíčně) spolu s Photoshopem pro iPad. Ten, kdo si tedy objednal Fresco Premium, dostane nyní i Photoshop pro iPad, a ten, kdo měl Photoshop pro iPad, bude mít nyní i Fresco Premium.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik