www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe uvede Photoshop Camera s filtry pro sociální sítě

Adobe uvede Photoshop Camera s filtry pro sociální sítě
, , aktualita
Adobe chystá novou mobilní aplikaci Photoshop Camera, která díky umělé inteligenci bude uživatelům pomáhat s aplikací grafických filtrů na jejich fotografie. Ty pak bude snadné sdílet na sociálních sítích.
K oblíbeným
reklama
Počátkem příštího roku by měla být představena finální verze aplikace Photoshop Camera od Adobe, která by měla být určena zejména pro ty, kteří rádi fotí a výsledným snímkům dávají nejrůznější grafické filtry. Aplikace totiž využívá systému umělé inteligence Adobe Sensei a díky tomu už při focení analyzuje obraz a vybírá filtry, které by se pro daný snímek mohly hodit, přičemž je nabídne uživateli. Díky automatickému maskování dokáže např. najít obličej a umazat okolí, nahradit jej něčím jiným a podobně.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Spolu s tím by měla zapracovat i na tradičních fotografických vlastnostech, jako je práce s dynamickým rozsahem, jasem a dalšími detaily. Grafické filtry (tzv. lenses) budou vytvářeny známými umělci a jedním z prvních je např. zpěvačka Billie Eilish. Aplikace nicméně umožní ponechat si jak upravený, tak i originální snímek. Vytvořené snímky pak mohou uživatelé snadno sdílet na sociálních sítích.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Aplikace se objeví pro operační systémy Android i iOS a prozatím se dá dostat jen k preview verzi.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C
Už v roce 2018 byl představen pozoruhodný extrémně širokoúhlý objektiv Laowa 4mm f/2.8 FishEye MFT. Nyní společnost Venus Optics rozšiřuje podporované bajonety o další tři a objektiv tak půjde použít i na APS-C fotoaparátech.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M
Vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm F1.4 je už nějakou dobu dostupný pro bajonet Sony FE. Výrobce nyní rozšiřuje nabídku a představuje i variantu pro bajonet Leica M-Mount.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala