www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe uvede Photoshop Camera s filtry pro sociální sítě

Adobe uvede Photoshop Camera s filtry pro sociální sítě
, , aktualita
Adobe chystá novou mobilní aplikaci Photoshop Camera, která díky umělé inteligenci bude uživatelům pomáhat s aplikací grafických filtrů na jejich fotografie. Ty pak bude snadné sdílet na sociálních sítích.
K oblíbeným
reklama
Počátkem příštího roku by měla být představena finální verze aplikace Photoshop Camera od Adobe, která by měla být určena zejména pro ty, kteří rádi fotí a výsledným snímkům dávají nejrůznější grafické filtry. Aplikace totiž využívá systému umělé inteligence Adobe Sensei a díky tomu už při focení analyzuje obraz a vybírá filtry, které by se pro daný snímek mohly hodit, přičemž je nabídne uživateli. Díky automatickému maskování dokáže např. najít obličej a umazat okolí, nahradit jej něčím jiným a podobně.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Spolu s tím by měla zapracovat i na tradičních fotografických vlastnostech, jako je práce s dynamickým rozsahem, jasem a dalšími detaily. Grafické filtry (tzv. lenses) budou vytvářeny známými umělci a jedním z prvních je např. zpěvačka Billie Eilish. Aplikace nicméně umožní ponechat si jak upravený, tak i originální snímek. Vytvořené snímky pak mohou uživatelé snadno sdílet na sociálních sítích.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Aplikace se objeví pro operační systémy Android i iOS a prozatím se dá dostat jen k preview verzi.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF
Meike rozšiřuje počet bajonetů, pro které se vyrábí objektiv typu rybí oko, model 8mm f/3.5. Nyní bude k dispozici i pro Nikon Z a Canon RF. Je sice určen pro APS-C, ale na full frame tělech může vytvořit cirkulární efekt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s
Lexar přichází s novými paměťovými kartami microSDXC UHS-I Silver 1066x. Ty sice mají jen UHS-I rozhraní, ale přesto dosahují velmi vysokých přenosových rychlostí při sekvenčním čtení až 160 MB/s.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50 Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50
Lensbaby uvedlo novou generaci svého Spark 2.0. Novinka přináší nastavitelnou 12lamelovou clonu až do F22 a je dodávána s pevným objektivem Sweet 50. Je tedy kompatibilní s celým systémem Optic Swap.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu
Společnost Fujifilm přichází s novým firmwarem verze 4.00 pro svůj APS-C CSC fotoaparát X-T3. Ten významným způsobem vylepšuje autofokus, který by se svým výkonem měl podobat tomu na vlajkové lodi X-T4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF
Už od příchodu Canonu EOS R s novým bajonetem RF se spekuluje o tom, zda Canon přejde na tento bajonet i u APS-C řady, která využívá systém EF-M. Nyní se opět objevují zprávy, že by k tomu mělo dojít.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře