www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe uvede Photoshop Camera s filtry pro sociální sítě

Adobe uvede Photoshop Camera s filtry pro sociální sítě
, , aktualita
Adobe chystá novou mobilní aplikaci Photoshop Camera, která díky umělé inteligenci bude uživatelům pomáhat s aplikací grafických filtrů na jejich fotografie. Ty pak bude snadné sdílet na sociálních sítích.
K oblíbeným
reklama
Počátkem příštího roku by měla být představena finální verze aplikace Photoshop Camera od Adobe, která by měla být určena zejména pro ty, kteří rádi fotí a výsledným snímkům dávají nejrůznější grafické filtry. Aplikace totiž využívá systému umělé inteligence Adobe Sensei a díky tomu už při focení analyzuje obraz a vybírá filtry, které by se pro daný snímek mohly hodit, přičemž je nabídne uživateli. Díky automatickému maskování dokáže např. najít obličej a umazat okolí, nahradit jej něčím jiným a podobně.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Spolu s tím by měla zapracovat i na tradičních fotografických vlastnostech, jako je práce s dynamickým rozsahem, jasem a dalšími detaily. Grafické filtry (tzv. lenses) budou vytvářeny známými umělci a jedním z prvních je např. zpěvačka Billie Eilish. Aplikace nicméně umožní ponechat si jak upravený, tak i originální snímek. Vytvořené snímky pak mohou uživatelé snadno sdílet na sociálních sítích.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Aplikace se objeví pro operační systémy Android i iOS a prozatím se dá dostat jen k preview verzi.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů