Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Blíží se uzávěrka druhého kola fotosoutěže "Foto z cest"

, , aktualita
Blíží se uzávěrka druhého kola fotosoutěže "Foto z cest"
Společnost Oehling s mnoha dalšími partnery pořádají fotografickou soutěž "Foto z cest". Její druhé kolo se zabývá širokoúhlou fotografií. Nejlepší tři získají ceny a nejlepších 10 pak body do celkového hodnocení. Uzávěrka je 2. května!
Blíží se uzávěrka druhého kola fotosoutěže "Foto z cest"
Máte-li rádi fotografické soutěže, pak vás jistě potěší "Foto z cest" pořádaná společností Oehling a dalšími partnery jako je časopis Lidé a Země nebo cestovatelský portál HedvábnáStezka.cz. Soutěž má celkem 6 kol a nyní je v plném proudu druhé z nich s tématem "Viděno širokoúhlým pohledem". Své fotografie můžete posílat až do 2. května 2012.

První cenou je brašna Tamrac Rally 2, tisk fotografie v rozměru 60×40 cm s laminací na kapa deskách a 30% sleva na další objednávku. Druhé místo získá předplatné časopisu DigiFoto a obdobný výtisk jako v prvním případě, jen o menší velikosti 45×30 cm. I zde soutěžící získá 30% slevu na další objednávku. Třetí místo bude oceněno večeří v Klubu cestovatelů v Praze nebo Brně, oblečením značky Rejoice, dvěma hodinami pronájmu ateliéru digifoto.cz, opět 45×30 cm výtiskem a 20% slevou na další objednávku.

Za první místo výherce obdrží 20 bodů, za druhé 15 bodů a za třetí 10. Čtvrté místo bude oceněno 7 body a každé následující místo o bod nižším ohodnocením. Po šesti kolech se výsledky sečtou a absolutní vítěz získá poukázku na nákup u společnosti Oehling.cz v hodnotě 15.000 Kč a další ceny. I následující místa budou odměněna hodnotnými cenami.

Výpis cen a pravidel můžete získat na stránkách soutěže.

Zdroj: www.fotozcest.cz