Registrace: 8.1.2013
Komentářů: 282, score 0.5 | Svět hardware: 52/0.2 | Svět mobilně: 11/-0.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 21.7.2019 s hodnocením +7:
Hádám, že to fotografka udělala schválně, aby na ten problém poukázala. A že jsou lidi bezohlední vůči ostatním, to je prostě fakt.
Komentář z 21.7.2019 s hodnocením +4:
hned pod tím článek, jak Instagram zkouší schovávat počty ­"lajků­". Proč asi ta dívka dělala takovou fotku mobilem? Honem na web a co nejvíce palečků, komentářů a kdovíčeho...
Komentář z 21.2.2019 s hodnocením +4:
budu jednoho dne taky klasický davový cvakálista, pak věřím, že mi ten mobil postačí, protože mi ­"kvalita­" bude naprosto ukradená. Ale dokud z těch fotek chci něco mít, chci se na ně podívat vícekrát, případně vidět i nějaký méně nápadný detail, vždycky bude v mém batohu normální fotoaparát, ať už zrcadlovka nebo CSC s nějakým cestovním zoomovým objektivem.
Jinak rozhodně hezký ­"testík­", byť ještě maličko podvodný. Pokud byste chtěl být opravdu typický uživatel fotící mobilem, pak žádný RAW a žádný Lightroom, ale na základní nastavení a tam to práskat. V té chvíli obvykle ta bída mobilů ještě více vynikne.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 25.1.2019 s hodnocením -4:
Další, kdo neumí číst, jak vidím. Ale u tebe to není nic divného.
Komentář z 25.1.2019 s hodnocením -3:
Prosím, nesnaž se. Nechápeš myšlenku a já ti nic víc vysvětlovat nebudu.
Komentář z 19.9.2018 s hodnocením -3:
Nikon, nebo novináři? Ono rozmazávání každého detailu, spousty spekulací a přemýšlení nad tím, co by mohlo a nemohlo být, není od Nikonu. Za zklamání si pak mohou mediální štváči sami...
Já naopak na seriózních médiích viděl spíše zdrženlivé názory odborníků, kteří počítali s tím, že nové FF budou jen na stávající úrovni. Je to i logické, jsou to první modely a těžko mohou mít nejnovější technologie. Ani jeden z výrobců je nepoužívá ve stávajících řadách, natož aby je mohli dát do takových novinek.
A dalším dílkem do skládačky ­"chybějícího nadšení­" je všeobecná rezervovanost až odpor k Canonu a Nikonu ve světě bez zrcátek. To bylo krásně vidět třeba na DPReview, v diskusích. Nikon a Canon to budou mít těžké, protože musí přesvědčit zaslepence. A to je vždy špatně.