4.12.2018, Milan Šurkala, aktualita

Fotit přistání letadla se může někdy pěkně vymstít. Přesvědčil se o tom britský mladík s libyjskými kořeny, který údajně omylem zachytil vojenskou helikoptéru. Ta ho přivedla za mříže a na krku má podezření ze špionáže.

reklama
špionáž? | od: zolo_sk  5.12.201810:27
Mňa skôr udivuje, ako niekto dokáže zdôvodniť, že urobenie fotky vojenského vrtuľníka môže použiť proti egyptskej armáde. To akože použije nejaké africké voodooo na jeho zostrelenie? Tu vidno, ako sú vojaci a policajti totálne vygumovaní a paranoidní.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Případ | od: Choakinek  4.12.20183:12
"Každopádně, pokud poletíte do Egypta, raději nefoťte přílet letadla. Abyste tam náhodou nezůstali déle, než by vám bylo milé.­"

Anebo si nehrajte s dráty s vysokým napětím, měl­-li bych mít na mysli jeden z nejfantastičtějších případů, kterému média věnovala obrovskou pozornost ;­-­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Případ | od: Milan Šurkala  4.12.20188:16
A ty si myslíš, že když to víš ty, tak to ví i ostatní? Znám spoustu lidí, kteří by na drát s vysokým napětím nešahali, ale fotili by úplně všechno, protože zákazy focení berou na lehkou váhu ­(a mnohdy ani neví, že se něco fotit nemá­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Případ | od: Choakinek  4.12.201814:59
Já myslel případ Kramný ;­-­). Tehdy ještě nešlo o ­"dráty­", nicméně než se vrátil z Egypta do ČR, tak uběhl nějaký násobek původní doby, po kterou měla trvat jeho dovolená.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Případ | od: Milan Šurkala  4.12.201816:34
Případ Kramný mě v této spojitosti vůbec nenapadl :­-­)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Případ | od: pidalin  7.12.201818:38
S tim focenim je mimo ČR opravdu problém, já to poznal v Lotyšsku kde na nás chtěla ňáká ruská bábuška volat policajty za to že fotíme na pláži u moře, prostě v některejch zemích i když to třeba neni zrovna nelegální, tak můžete narazit na lidi co prostě nesnesou když je poblíž někdo s foťákem.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
reklama
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.