www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon EOS M50 Mark II údajně dostane 4K60p

Canon EOS M50 Mark II údajně dostane 4K60p
, , aktualita
Čím dál více se objevují informace o připravovaném fotoaparátu EOS M50 Mark II. Ten by měl být významným vylepšením předchozího modelu. Hovoří se např. o podpoře 4K60p videa díky procesoru DIGIC X.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon podle uniklých informací na internet chystá nový CSC fotoaparát EOS M50 Mark II. Ten by měl nahradit stávající EOS M50. Proti němu má ale přinést mnoho významných vylepšení. Podle všeho se tu má nacházet 32,5MPx APS-C CMOS snímač s podporou Dual Pixel AF CMOS v nové generaci a procesor DIGIC X. Potěšit má např. i sekvenční snímání s rychlostí 14 fps.
 
Canon EOS M50
 
Zajímavou informací je ale především to, že EOS M50 Mark II má podporovat 4K60p videosekvence bez ořezu. EVF by mělo mít rozlišení 3,69 milionu bodů, nicméně se hovoří o tom, že by zde neměla být mechanická stabilizace (IBIS), což je poněkud škoda. Také by mělo zůstat u jednoho slotu pro paměťové karty. Otázkou je nicméně další budoucnost systému s objektivy EF-M. Poslední dobou se totiž čím dá tím více proslýchá, že Canon plánuje přijít s RF bajonetem i pro APS-C. Nic z toho ale nebylo potvrzeno (RF akorát nově získaly Super 35 kamery).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II 7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II
Od společnosti 7artisans tu máme dvě novinky na poli objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností. Jednou je velmi kompaktní pancake objektiv 35mm f/5.6, druhým je pak nová generace rybího oka 7.5mm f/2.8 II FishEye.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01 Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01
Ricoh uvádí speciální barevnou edici zrcadlovek K-1 Mark II. Edice J Limited 01 bude k dispozici ve čtyřech zajímavých barevných kombinacích využívající speciální laky, využije se také dřevo na gripu.
1.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
28.2.2021, aktualita, Milan Šurkala