www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S
, , aktualita
Po instantní tiskárně Canon Zoemini uvádí společnost také dva nové instantní fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Ten druhý je kompatibilní i s mobilními zařízeními a dovoluje snadné sdílení vyfocených snímků.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon navazuje na nedávno představenou instantní tiskárnu Zoemini a rozhodla se rozšířit portfolio tzv. instatních produktů o nové fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Základem je model Zoemini C, který je vybaven 5MPx snímačem a slotem pro microSD kartu. Pro selfie snímky je vepředu umístěno zrcátko a vyfocené fotografie dokáže rovnou i vytisknout na fotopapíry ZINK. Jde o samolepky o velikosti 5×7,6 cm, přičemž v balení dostanete rovnou 10 těchto papírů a k tomu i kalibrační list Smart Sheet. Fotopapíry jsou odolné vůči vodě i roztržení. Nebude chybět ani micro USB kabel.
 
Canon Zoemini C
 
Pokročilejším modelem bude Zoemini S. Ten si s rozlišením polepší na 8 megapixelů a podporuje i připojení k mobilníu telefonu s aplikací Canon Mini Print. Díky tomu je možné fotografie upravovat pomocí uměleckých filtrů a skládat do různých koláží. Také to umožňuje sdílet výsledné snímky i digitálně např. na sociálních sítích, jako je Instagram. Ke spojení s telefonem je využito bezdrátové rozhraní Bluetooth. Rovněž i zde je zrcátko a navíc i pomocné světlo.
 
Canon Zoemini S
 
Canon Zoemini C bude dostupný ve čtyřech různých barvách za cenu 3090 Kč s DPH (119 EUR na Slovensku). V případě Zoemini S budou k dispozici tři barvy a cena byla stanovena na 4390 Kč s DPH (resp. 169 EUR).
 
Zdroj: TZ Canon, dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala23 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala