www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S
, , aktualita
Po instantní tiskárně Canon Zoemini uvádí společnost také dva nové instantní fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Ten druhý je kompatibilní i s mobilními zařízeními a dovoluje snadné sdílení vyfocených snímků.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon navazuje na nedávno představenou instantní tiskárnu Zoemini a rozhodla se rozšířit portfolio tzv. instatních produktů o nové fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Základem je model Zoemini C, který je vybaven 5MPx snímačem a slotem pro microSD kartu. Pro selfie snímky je vepředu umístěno zrcátko a vyfocené fotografie dokáže rovnou i vytisknout na fotopapíry ZINK. Jde o samolepky o velikosti 5×7,6 cm, přičemž v balení dostanete rovnou 10 těchto papírů a k tomu i kalibrační list Smart Sheet. Fotopapíry jsou odolné vůči vodě i roztržení. Nebude chybět ani micro USB kabel.
 
Canon Zoemini C
 
Pokročilejším modelem bude Zoemini S. Ten si s rozlišením polepší na 8 megapixelů a podporuje i připojení k mobilníu telefonu s aplikací Canon Mini Print. Díky tomu je možné fotografie upravovat pomocí uměleckých filtrů a skládat do různých koláží. Také to umožňuje sdílet výsledné snímky i digitálně např. na sociálních sítích, jako je Instagram. Ke spojení s telefonem je využito bezdrátové rozhraní Bluetooth. Rovněž i zde je zrcátko a navíc i pomocné světlo.
 
Canon Zoemini S
 
Canon Zoemini C bude dostupný ve čtyřech různých barvách za cenu 3090 Kč s DPH (119 EUR na Slovensku). V případě Zoemini S budou k dispozici tři barvy a cena byla stanovena na 4390 Kč s DPH (resp. 169 EUR).
 
Zdroj: TZ Canon, dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD
Fotobanka Shutterstock patří k největším ve svém oboru a nyní slaví velký milník. Od roku 2004 totiž fotografům na provizích vyplatila více než jednu miliardu dolarů. Za prvních 11 měsíců letošního roku to bylo přes 145 milionů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF
Sony vylepšilo své snímače s Quad Bayerovou barevnou maskou o novou technologii 2×2 On-Chip Lens (OCL). Ta zvětšuje mikročočky nad pixely, které pokrývají 2×2 pixely, což má mít výhody zejména pro autofokus.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala30 komentářů
Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč
Cashback si pro letošní rok připravila i společnost Sony. Ten potrvá do konce ledna 2020 a zpět můžete dostat až 10.000 Kč, což platí pro objektiv SELP18110G. Dostane se ale i na jiné objektivy, fotoaparáty, blesky a jiné příslušenství.
9.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala32 komentářů