www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S
, , aktualita
Po instantní tiskárně Canon Zoemini uvádí společnost také dva nové instantní fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Ten druhý je kompatibilní i s mobilními zařízeními a dovoluje snadné sdílení vyfocených snímků.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon navazuje na nedávno představenou instantní tiskárnu Zoemini a rozhodla se rozšířit portfolio tzv. instatních produktů o nové fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Základem je model Zoemini C, který je vybaven 5MPx snímačem a slotem pro microSD kartu. Pro selfie snímky je vepředu umístěno zrcátko a vyfocené fotografie dokáže rovnou i vytisknout na fotopapíry ZINK. Jde o samolepky o velikosti 5×7,6 cm, přičemž v balení dostanete rovnou 10 těchto papírů a k tomu i kalibrační list Smart Sheet. Fotopapíry jsou odolné vůči vodě i roztržení. Nebude chybět ani micro USB kabel.
 
Canon Zoemini C
 
Pokročilejším modelem bude Zoemini S. Ten si s rozlišením polepší na 8 megapixelů a podporuje i připojení k mobilníu telefonu s aplikací Canon Mini Print. Díky tomu je možné fotografie upravovat pomocí uměleckých filtrů a skládat do různých koláží. Také to umožňuje sdílet výsledné snímky i digitálně např. na sociálních sítích, jako je Instagram. Ke spojení s telefonem je využito bezdrátové rozhraní Bluetooth. Rovněž i zde je zrcátko a navíc i pomocné světlo.
 
Canon Zoemini S
 
Canon Zoemini C bude dostupný ve čtyřech různých barvách za cenu 3090 Kč s DPH (119 EUR na Slovensku). V případě Zoemini S budou k dispozici tři barvy a cena byla stanovena na 4390 Kč s DPH (resp. 169 EUR).
 
Zdroj: TZ Canon, dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS
Druhou novinkou společnosti Sony v teleobjektivech je nový model FE 600mm F4 GM OSS (SEL600F40GM). Přináší překvapivou světelnost F4 při 600mm ohniskové vzdálenosti, což dává tušit, že půjde o obrovský a těžký objektiv.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala30 komentářů