www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S

Canon uvádí instantní fotoaparát Zoemini C a Zoemini S
, , aktualita
Po instantní tiskárně Canon Zoemini uvádí společnost také dva nové instantní fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Ten druhý je kompatibilní i s mobilními zařízeními a dovoluje snadné sdílení vyfocených snímků.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon navazuje na nedávno představenou instantní tiskárnu Zoemini a rozhodla se rozšířit portfolio tzv. instatních produktů o nové fotoaparáty Zoemini C a Zoemini S. Základem je model Zoemini C, který je vybaven 5MPx snímačem a slotem pro microSD kartu. Pro selfie snímky je vepředu umístěno zrcátko a vyfocené fotografie dokáže rovnou i vytisknout na fotopapíry ZINK. Jde o samolepky o velikosti 5×7,6 cm, přičemž v balení dostanete rovnou 10 těchto papírů a k tomu i kalibrační list Smart Sheet. Fotopapíry jsou odolné vůči vodě i roztržení. Nebude chybět ani micro USB kabel.
 
Canon Zoemini C
 
Pokročilejším modelem bude Zoemini S. Ten si s rozlišením polepší na 8 megapixelů a podporuje i připojení k mobilníu telefonu s aplikací Canon Mini Print. Díky tomu je možné fotografie upravovat pomocí uměleckých filtrů a skládat do různých koláží. Také to umožňuje sdílet výsledné snímky i digitálně např. na sociálních sítích, jako je Instagram. Ke spojení s telefonem je využito bezdrátové rozhraní Bluetooth. Rovněž i zde je zrcátko a navíc i pomocné světlo.
 
Canon Zoemini S
 
Canon Zoemini C bude dostupný ve čtyřech různých barvách za cenu 3090 Kč s DPH (119 EUR na Slovensku). V případě Zoemini S budou k dispozici tři barvy a cena byla stanovena na 4390 Kč s DPH (resp. 169 EUR).
 
Zdroj: TZ Canon, dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala