Registrace: 3.12.2007
Komentářů: 2489, score 0.2 | Svět hardware: 279/-0.1 | Svět mobilně: 118/0.6 | TV Freak: 23/-0.2 | Relaxuj: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.7.2017 s hodnocením +6:
To je blbost, křápy se tu moc často nerecenzují. Navíc nelze hodnotit kvalitu serveru dle recenzovaných produktů. Digimanie je díky Milanovi v kontextu ČR stále naprostá špička! Sem si vždy ­(kromě jiného­) jdu přečíst recenzi, na ostatní české foto servery se vždy chodím jen pobavit :­-­).
Komentář z 28.12.2019 s hodnocením +5:
"... nižší šum než D850...­"

Tak nějak bych si tipnul, že tam mělo být ­"D750­", neboť u přístroje se zhruba polovičním rozlišením a stejnou velikostí senzoru není zase tak složité dosáhnout nižší úrovně šumu a tedy by se tím výrobce nejspíš nechlubil ;­-­).
Komentář z 18.12.2019 s hodnocením +5:
Prostě se vynaloží spousta úsilí jenom proto, aby si pak marketingové oddělení mohlo odklepnout, že se produkty firmy prezentují 144 Mpx snímači.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.10.2018 s hodnocením -6:
Tak tohle je hodně divné. Kouknul jsem se na recenzi XS Maxe na Mobilmanii a na žádný problém s extrémním vyhlazováním pokožky jsem nenarazil. Takže to bude nejspíš v rukách ;­-­).

Na to, že telefony obecně JPEGy dost žehlí a že např. na vegetaci je to dost vidět už celé roky, iPhone XS nevyjímaje, je s podivem, že si toho uživatelé všimli zrovna tam, kde nejspíš problém neexistuje :­-­).
Komentář z 26.11.2019 s hodnocením -5:
Hmm, jsou to fakt veselé a hravé big brother hračky, ty smartfouny :­-­(. Tak kdyby se to dělalo pořádně... Ale dnes je prostě zvykem všechno odfláknout a do vedení kolektivů posílat lidi, kteří umí akorát tak na prázdno žvanit, něco jako pečlivá práce a motivace k ní jim nic neříká...

Je vidět, že současný režim začíná nacházet svůj technologický strop. Jako ho Sovětský svaz našel v Černobylu.
Komentář z 5.8.2019 s hodnocením -5:
Navrhuje tam ty foťáky vůbec někdo, kdo je někdy držel v ruce?

V okamžiku, kdy má objektiv nějaký ovládací kroužek ­(což fakticky platí pro takřka 100% výměnných objektivů­) a tedy se automaticky vyplatí ­(anebo je to vůbec možné­) držet foťák jednou rukou za objektiv, slouží hledáček nejen k možnosti sledovat fotografovanou scénu, ale také jako opora se zcela zásadním významem ­- udržet foťák v co nejlepší stabilitě.

Zde ještě musím zmínit, že v tomto ohledu je hledáček umístěný nad objektiv lepší, než hledáček zpravidla umístěný na těle vlevo, mimo osu objektivu.

Foťák s výměnnými objektivy bez hledáčku = ergonomický nesmysl.