Registrace: 3.12.2007
Komentářů: 2409, score 0.2 | Svět hardware: 269/-0.2 | Svět mobilně: 114/0.6 | TV Freak: 22/-0.2 | Relaxuj: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.7.2017 s hodnocením +6:
To je blbost, křápy se tu moc často nerecenzují. Navíc nelze hodnotit kvalitu serveru dle recenzovaných produktů. Digimanie je díky Milanovi v kontextu ČR stále naprostá špička! Sem si vždy ­(kromě jiného­) jdu přečíst recenzi, na ostatní české foto servery se vždy chodím jen pobavit :­-­).
Komentář z 8.11.2019 s hodnocením +5:
Taková mezinárodní hvězda bulvárních plátků :­-­). Typický produkt dnešní doby ­- chodící nulový přínos s milionovými příjmy :­-­).
Komentář z 23.6.2019 s hodnocením +5:
Ani nevím, že by nějaká byla. A i kdyby, tak já student nejsem, takže bych stejně porušoval licenční pravidla. Pro mě je to předplatné tedy drahé. Já v těchto programech nedělám neustále, jako třeba surfuji na internetu, proto taky měsíčně za to nechci platit jak za internet ­(nebo dokonce i víc­).

Nejsem zaměstnanec nějaké firmy na konkrétní pozici. Tam si dokážu představit, že přijde ráno do práce a pak v programech Adobe dělá třeba 8 hodin denně. Pak to předplatné za tu cenu smysl má, ale pro mě nikoliv.

Takže za mě ­"nech si to Adobe­", existují mnohem levnější alternativy, např. Zoner s předplatným za pár korun anebo jiné programy s pevnou cenou.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.10.2018 s hodnocením -6:
Tak tohle je hodně divné. Kouknul jsem se na recenzi XS Maxe na Mobilmanii a na žádný problém s extrémním vyhlazováním pokožky jsem nenarazil. Takže to bude nejspíš v rukách ;­-­).

Na to, že telefony obecně JPEGy dost žehlí a že např. na vegetaci je to dost vidět už celé roky, iPhone XS nevyjímaje, je s podivem, že si toho uživatelé všimli zrovna tam, kde nejspíš problém neexistuje :­-­).
Komentář z 26.11.2019 s hodnocením -5:
Hmm, jsou to fakt veselé a hravé big brother hračky, ty smartfouny :­-­(. Tak kdyby se to dělalo pořádně... Ale dnes je prostě zvykem všechno odfláknout a do vedení kolektivů posílat lidi, kteří umí akorát tak na prázdno žvanit, něco jako pečlivá práce a motivace k ní jim nic neříká...

Je vidět, že současný režim začíná nacházet svůj technologický strop. Jako ho Sovětský svaz našel v Černobylu.
Komentář z 5.8.2019 s hodnocením -5:
Navrhuje tam ty foťáky vůbec někdo, kdo je někdy držel v ruce?

V okamžiku, kdy má objektiv nějaký ovládací kroužek ­(což fakticky platí pro takřka 100% výměnných objektivů­) a tedy se automaticky vyplatí ­(anebo je to vůbec možné­) držet foťák jednou rukou za objektiv, slouží hledáček nejen k možnosti sledovat fotografovanou scénu, ale také jako opora se zcela zásadním významem ­- udržet foťák v co nejlepší stabilitě.

Zde ještě musím zmínit, že v tomto ohledu je hledáček umístěný nad objektiv lepší, než hledáček zpravidla umístěný na těle vlevo, mimo osu objektivu.

Foťák s výměnnými objektivy bez hledáčku = ergonomický nesmysl.