Choakinek

Registrace: 3.12.2007
Komentářů: 2089 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 13.7.2017 s hodnocením +6:
To je blbost, křápy se tu moc často nerecenzují. Navíc nelze hodnotit kvalitu serveru dle recenzovaných produktů. Digimanie je díky Milanovi v kontextu ČR stále naprostá špička! Sem si vždy ­(kromě jiného­) jdu přečíst recenzi, na ostatní české foto servery se vždy chodím jen pobavit :­-­).
Znění komentáře ze dne 30.3.2019 s hodnocením +5:
Tak to je fajn. U přístroje za cca 65 000 Kč rozhodně nebudu předpokládat, že na mě výrobce po softwarové stránce vyvrhne to nejlepší, co má, za lepší si pochopitelně rád s chutí ještě připlatím :­-D.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 4.10.2018 s hodnocením -6:
Tak tohle je hodně divné. Kouknul jsem se na recenzi XS Maxe na Mobilmanii a na žádný problém s extrémním vyhlazováním pokožky jsem nenarazil. Takže to bude nejspíš v rukách ;­-­).

Na to, že telefony obecně JPEGy dost žehlí a že např. na vegetaci je to dost vidět už celé roky, iPhone XS nevyjímaje, je s podivem, že si toho uživatelé všimli zrovna tam, kde nejspíš problém neexistuje :­-­).
Znění komentáře ze dne 31.10.2017 s hodnocením -5:
No, zánik digitálních fotoaparátů způsobily vlády, které svým působením prostě brání vzniku takových firem, kterým by stačilo vidět cifry zisků v mnohem menších úrovních, než chce vidět těch ­"pár­" obřích japonských korporací.

Prostě ty obří korporace o poptávku po kompaktech do řekněme 10 000 Kč jen nemají zájem, protože nenaplňuje jejich prodejní cíle. Ale zájem tu rozhodně je!