Registrace: 3.12.2007
Komentářů: 2678, score 0.2 | Svět hardware: 321/-0.1 | Svět mobilně: 134/0.5 | TV Freak: 25/0.4 | Relaxuj: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.7.2017 s hodnocením +6:
To je blbost, křápy se tu moc často nerecenzují. Navíc nelze hodnotit kvalitu serveru dle recenzovaných produktů. Digimanie je díky Milanovi v kontextu ČR stále naprostá špička! Sem si vždy ­(kromě jiného­) jdu přečíst recenzi, na ostatní české foto servery se vždy chodím jen pobavit :­-­).
Komentář z 25.4.2020 s hodnocením +5:
Je to tak. Cestování a pořádání různých akcí je klíčové pro využití fotoaparátů. Budou­-li tyto činnosti v útlumu, bude v útlumu i zájem o fotoaparáty.
Komentář z 5.2.2020 s hodnocením +5:
Ricoh je nejspíš šťastná firma. Všem výrobcům foťáků padají čísla prodejů jak kámen, Ricoh zřejmě nic takového nepociťuje :­-­). Jinak si nedovedu vysvětlit uvedení výrobku, jehož inovační potenciál je čistá a kulatá nula.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 5.2.2020 s hodnocením -9:
Mno, žádná sláva. Nic moc se nezměnilo, plus to má ten problematický 26 Mpx X­-Trans snímač se spíše špatným JPEGem a optimální podporou jen některých RAW editorů.

Nová verze objektivu = přidání jednoho asférického členu. To jako fakt? :­-D
Komentář z 4.10.2018 s hodnocením -6:
Tak tohle je hodně divné. Kouknul jsem se na recenzi XS Maxe na Mobilmanii a na žádný problém s extrémním vyhlazováním pokožky jsem nenarazil. Takže to bude nejspíš v rukách ;­-­).

Na to, že telefony obecně JPEGy dost žehlí a že např. na vegetaci je to dost vidět už celé roky, iPhone XS nevyjímaje, je s podivem, že si toho uživatelé všimli zrovna tam, kde nejspíš problém neexistuje :­-­).
Komentář z 15.2.2020 s hodnocením -5:
Je to prosté jako facka. Státní vliv brání lidem dělat pořádné věci, tak se věnují pitomostem. Instagram je pak jedna z mnoha pomůcek, které k tomu slouží.

Žádné ­"bla bla­" moderní technologie, to s tím v podstatě vůbec nesouvisí.