www.digimanie.cz
>
>

Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách

Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách
, , aktualita
Mnoho fotografických služeb je už dlouhodobě v úpadku, což dopadlo i na severoamerický řetězec Costco. Ten za měsíc zruší všechna zbývající oddělení pro výrobu fotoproduktů ve svých obchodech.
K oblíbeným
reklama
Svět se mění a společnosti se musí přizpůsobit. Tak od 14. února učiní i severoamerický řetězec obchodů Costco. Ten ve svých prodejnách zruší všechna zbývající oddělení pro tisk fotografií a výrobu fotoproduktů. Lidé dnes ve velkém fotí mobilními telefony a fotografie sdílí především na sociálních sítích. Do obchodů si pro tisk fotek nebo výrobu fotoproduktů už skoro nikdo nechodí, a tak tato oddělení zmizí i z posledních prodejen.
 
Costco
zdroj: Stu pendousmat at English Wikipedia, CC BY-SA 3.0, přes Wikimedia Commons
 
Dále už tak v prodejnách nebude možný tisk fotografií, výroba pasových fotografií, restaurování snímků nebo služba Home Video Transfer pro digitalizaci video nahrávek ze starších formátů (např. videokazet). To ale neznamená, že by tyto služby zmizely úplně. I nadále bude možné je zadávat online, což se týká i tisků na plátno a jiné materiály, výroby fotoknih, kalendářů a dalších.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon EOS M50 Mark II pro vloggery přichází do Evropy Canon EOS M50 Mark II pro vloggery přichází do Evropy
V polovině října byl oznámen nový fotoaparát Canon EOS M50 Mark II. Ten míří především na vloggery např. podporou přímého streamování na YouTube. Tehdy ale nebyl oznámen pro Evropu, což se nyní mění a přichází i na český trh.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Sony FX3 přichází se 4K 120p, stabilizací a S-Cintetone Sony FX3 přichází se 4K 120p, stabilizací a S-Cintetone
Sony uvedlo novou hybridní kameru ILME-FX3. Soustředí se především na video, dokáže ale pořizovat i 12MPx snímky. Potěší schopností natáčet 4K video při 120 fps a slibuje také výborné chlazení při 60p, takže se nebude přehřívat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Benro vybralo na Kickstarteru 40 mil. Kč na novou elektrickou hlavu Polaris Benro vybralo na Kickstarteru 40 mil. Kč na novou elektrickou hlavu Polaris
Společnost Benro využila platformy Kickstarter pro financování její nové stativové hlavy Polaris. Ta je motorizovaná a určena je především pro astrofotografii. Umožňuje i programování, skládání snímků a mnoho dalšího.
24.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung ISOCELL GN2: obří 1/1,12" čip pro telefony s velkými pixely Samsung ISOCELL GN2: obří 1/1,12" čip pro telefony s velkými pixely
Spousta mobilních snímačů jde s rozlišením do zbytečně vysokých hodnot, nicméně nový Samsung ISOCELL GN2 chce kombinovat nejlepší ze světa vysokého rozlišení i velkých pixelů. Ty budou mít velikost 1,4 μm.
23.2.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Doporučené fotoaparáty: únor 2021 Doporučené fotoaparáty: únor 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
23.2.2021, článek, Milan Šurkala27 komentářů