CrystalRoc posel Olympus E-P1 krystaly od Swarovski

CrystalRoc posel Olympus E-P1 krystaly od Swarovski
, , Aktualita
Na trhu se objevila limitovaná edice fotoaparátu Olympus E-P1. Na svědomí jí má společnost CrystalRoc, která takřka celé retro tělo přístroje posela maličkými krystaly od firmy Swarovski. Celý fotoaparát se nyní leskne a stojí dvakrát tolik co obvykle.
K oblíbeným
reklama
Pokud chcete mít doma opravdu něco netradičního, možná má pro vás společnost CrystalRoc to pravé. V Harrods si nyní můžete koupit speciální fotoaparát Olympus E-P1, který byl právě společností CrystalRoc skoro celý poset krystaly od společnosti Swarovski.Celý retro design tak vzal za své a osobně jsem nenašel článek, ve kterém by se k novému designu stavěli kladně. Ani můj osobní názor není právě přívětivý. Fotoaparát je dodáván v dřevěné krabici se dvěma objektivy a externím bleskem za cenu 1999 liber. V přepočtu by to tedy mělo být zhruba 70.000 Kč včetně DPH.

Zdroj: www.photographyblog.com
reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
27.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů