CrystalRoc posel Olympus E-P1 krystaly od Swarovski

CrystalRoc posel Olympus E-P1 krystaly od Swarovski
, , Aktualita
Na trhu se objevila limitovaná edice fotoaparátu Olympus E-P1. Na svědomí jí má společnost CrystalRoc, která takřka celé retro tělo přístroje posela maličkými krystaly od firmy Swarovski. Celý fotoaparát se nyní leskne a stojí dvakrát tolik co obvykle.
K oblíbeným
reklama
Pokud chcete mít doma opravdu něco netradičního, možná má pro vás společnost CrystalRoc to pravé. V Harrods si nyní můžete koupit speciální fotoaparát Olympus E-P1, který byl právě společností CrystalRoc skoro celý poset krystaly od společnosti Swarovski.Celý retro design tak vzal za své a osobně jsem nenašel článek, ve kterém by se k novému designu stavěli kladně. Ani můj osobní názor není právě přívětivý. Fotoaparát je dodáván v dřevěné krabici se dvěma objektivy a externím bleskem za cenu 1999 liber. V přepočtu by to tedy mělo být zhruba 70.000 Kč včetně DPH.

Zdroj: www.photographyblog.com
reklama
Nejnovější články
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů