CrystalRoc posel Olympus E-P1 krystaly od Swarovski

CrystalRoc posel Olympus E-P1 krystaly od Swarovski
, , Aktualita
Na trhu se objevila limitovaná edice fotoaparátu Olympus E-P1. Na svědomí jí má společnost CrystalRoc, která takřka celé retro tělo přístroje posela maličkými krystaly od firmy Swarovski. Celý fotoaparát se nyní leskne a stojí dvakrát tolik co obvykle.
K oblíbeným
reklama
Pokud chcete mít doma opravdu něco netradičního, možná má pro vás společnost CrystalRoc to pravé. V Harrods si nyní můžete koupit speciální fotoaparát Olympus E-P1, který byl právě společností CrystalRoc skoro celý poset krystaly od společnosti Swarovski.Celý retro design tak vzal za své a osobně jsem nenašel článek, ve kterém by se k novému designu stavěli kladně. Ani můj osobní názor není právě přívětivý. Fotoaparát je dodáván v dřevěné krabici se dvěma objektivy a externím bleskem za cenu 1999 liber. V přepočtu by to tedy mělo být zhruba 70.000 Kč včetně DPH.

Zdroj: www.photographyblog.com
reklama
Nejnovější články
Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět
Společnost Nikon vydala se zpožděním zprávu o svém hospodaření za minulý rok. Není to příliš pozitivní čtení, zejména pokud se týče divize fotoaparátů. Bude se tak dále optimalizovat a hledat alternativní cesty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Ricoh představil HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW Ricoh představil HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW
Ricoh už několikrát hovořil o příchodu vysoce světelného pevného objektivu HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW. Nyní se oficiálně představuje a nabídne např. výkonnější zaostřovací motorek SDM.
29.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samyang AF 85mm F1.4 nyní i pro bajonet Canon RF Samyang AF 85mm F1.4 nyní i pro bajonet Canon RF
Samyang představil svůj vysoce světelný objektiv AF 85mm f/1.4 nově i pro bajonet Canon RF, tedy full frame CSC fotoaparáty od Canonu. Jak už napovídá název, bude mít i automatické zaostřování.
28.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm také umožňuje použít fotoaparáty jako webkameru Fujifilm také umožňuje použít fotoaparáty jako webkameru
Koncem dubna uvolnila společnost Canon software, který dovolil používat fotoaparáty jako webkameru. Nyní se přidává Fujifilm, který takovou funkci dal deseti svým CSC fotoaparátům včetně středoformátů.
28.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl levný, lehký a širokoúhlý Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 Panasonic uvedl levný, lehký a širokoúhlý Lumix S 20-60mm F3.5-5.6
Panasonic představil další objektiv pro svůj nový full frame systém. Jde o Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 (S-R2060), který nabídne velmi širokoúhlou 20mm ohniskovou vzdálenost. Je také poměrně lehký a levný.
28.5.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře