Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Další Ind se zřítil z vodopádu při focení, chtěl selfie

, , aktualita
Další Ind se zřítil z vodopádu při focení, chtěl selfie
Focení u vodopádů může být dosti nebezpečná záležitost. Někteří lidé se při honbě za vlastním snímkem nezastaví před ničím. V Indii je to v krátké době už druhý případ, kdy někdo spadl dolů. Tentokrát za to mohlo selfie.
Další Ind se zřítil z vodopádu při focení, chtěl selfie
Při focení by se člověk měl dávat pozor, kam šlape. Mnohdy je ale touha po skvělém snímku tak silná, že dotyčný pozbude všechnu soudnost a pustí se do velmi nebezpečných pokusů. Své by o tom mohl vyprávět muž z Indie, který byl na návštěvě přátel na severu země a vydali se ke zhruba 17 metrů vysokému vodopádu. Muž si chtěl pořídit selfie, uklouzl však na kameni a zřítil se dolů. Ke svému štěstí měl vodopád více stupňů, a tak nespadl celou tu výšku najednou, ale cestou si namlátil několikrát z menších výšek a finální největší pád byl do vody (jen těsně minul muže stojícího pod vodopádem). Výsledkem je naštěstí jen zlomená pánev. Video najdete na serveru dailymail.co.uk.
 
Padající muž z vodopádu
 
Není to však v poslední době poprvé, co se v Indii něco takového stalo. Jen před měsícem chtěl 35letý muž pózovat pro fotografii u vodopádu Gokak Falls, k němuž se chtěl dostat co nejblíže a nechat se fotit svými přáteli. V tomto případě se mu ale tato snaha stala osudnou. Zdejší vodopád je mnohem vyšší (52 metrů) a pád tak nepřežil. Jeho tělo se dokonce ani nedařilo najít. I toto video je k dispozici na dailymail.co.uk.