www.digimanie.cz
>
>
>

Další modelka půjde k soudu za cizí fotku na Instagramu

Další modelka půjde k soudu za cizí fotku na Instagramu
, , aktualita
Modelka Emily Ratajkowski se přidává do řady modelek, hereček, zpěvaček a jejich mužských protějšků, které byly zažalovány za použití fotografií na sociální síti Instagram s nimi, na které ale neměly práva.
K oblíbeným
reklama
Posílání fotek na sociální sítě, na kterých sice jste, ale nejste jejich autory, se může docela vymstít. Přesvědčila se o tomu už řada celebrit a poslední z nich je modelka Emily Ratajkowski. Ta totiž na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kterou vyfotil paparazzi fotograf Robert O’Neil. Emily tam držela před svou tváří kytici a přidala popisek "Mood Forever". K prezentaci této fotografie ale neměla svolení, což ji může stát nějaké ty peníze.
 
 
Fotograf zažaloval modelku i její společnost Emrata Holdings Inc., přičemž požaduje 150 tisíc USD a veškeré zisky, které jim vznikly díky použití tohoto snímku. Fotografie už ze sociální sítě zmizela a nyní je otázkou, jak se bude celá situace vyvíjet dál. Připomeňme, že v podobné situaci se už ocitli Gigi Hadid, Khloe Kardashian, Ariana Grande, Jennifer Lopez i Bruno Mars, který byl zažalován dokonce za fotografii, kterou mu rodiče nechali pořídit v dětství.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy
Canon si nechal patentovat další čtyři zajímavé návrhy objektivů. V tomto případě jde o širokoúhlé objektivy s vynikající světelností F1,4, F1,2 a v jednom případě dokonce extrémní hodnotou F1,0. A to navíc u 18mm objektivu!
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
14.11.2019, recenze, Milan Šurkala5 komentářů
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář