www.digimanie.cz
>
>
>

Další modelka půjde k soudu za cizí fotku na Instagramu

Další modelka půjde k soudu za cizí fotku na Instagramu
, , aktualita
Modelka Emily Ratajkowski se přidává do řady modelek, hereček, zpěvaček a jejich mužských protějšků, které byly zažalovány za použití fotografií na sociální síti Instagram s nimi, na které ale neměly práva.
K oblíbeným
reklama
Posílání fotek na sociální sítě, na kterých sice jste, ale nejste jejich autory, se může docela vymstít. Přesvědčila se o tomu už řada celebrit a poslední z nich je modelka Emily Ratajkowski. Ta totiž na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kterou vyfotil paparazzi fotograf Robert O’Neil. Emily tam držela před svou tváří kytici a přidala popisek "Mood Forever". K prezentaci této fotografie ale neměla svolení, což ji může stát nějaké ty peníze.
 
 
Fotograf zažaloval modelku i její společnost Emrata Holdings Inc., přičemž požaduje 150 tisíc USD a veškeré zisky, které jim vznikly díky použití tohoto snímku. Fotografie už ze sociální sítě zmizela a nyní je otázkou, jak se bude celá situace vyvíjet dál. Připomeňme, že v podobné situaci se už ocitli Gigi Hadid, Khloe Kardashian, Ariana Grande, Jennifer Lopez i Bruno Mars, který byl zažalován dokonce za fotografii, kterou mu rodiče nechali pořídit v dětství.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9 Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9
O parfokálním video objektivu Laowa OOOM 25-100mm T2.9 Cine se hovořilo už před dvěma lety. Nyní se konečně představuje finální verze, která je 2,5krát tak těžší než původně ohlášená varianta.
12.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval
Fotografové divoké přírody se někdy nestačí divit, co všechno zachytí jejich nastražené fotopasti. Někdy mají štěstí a jsou odměněni snímky očekávaného zvířete, jindy je může překvapit například neznámý pózující muž.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy
Nejrůznější plavecké bazény můžou představovat zajímavé téma k fotografování. O tom je alespoň přesvědčen australský fotograf, který pracuje na fotografickém projektu, jehož jednotlivé snímky zobrazují bazény z ptačí perspektivy.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte
Leica M9 a její odvozeniny asi společnosti moc radosti neudělaly. Neslavně známé se totiž staly kvůli korodujícím CCD snímačům. Tato "koroze" postihovala krycí sklo čipu a nyní už dochází náhradní čipy pro výměnu.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky
Japonský fotograf Tatsuya Tanaka vytváří opravdu působivé fotografie. Jeho výsledné miniatury používají běžných objektů denní potřeby, které proměňují v úplně jiné věci. Salát v horu, plachtu v moře nebo roušku v bazén.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala