www.digimanie.cz
>
>
>

Další modelka půjde k soudu za cizí fotku na Instagramu

Další modelka půjde k soudu za cizí fotku na Instagramu
, , aktualita
Modelka Emily Ratajkowski se přidává do řady modelek, hereček, zpěvaček a jejich mužských protějšků, které byly zažalovány za použití fotografií na sociální síti Instagram s nimi, na které ale neměly práva.
K oblíbeným
reklama
Posílání fotek na sociální sítě, na kterých sice jste, ale nejste jejich autory, se může docela vymstít. Přesvědčila se o tomu už řada celebrit a poslední z nich je modelka Emily Ratajkowski. Ta totiž na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kterou vyfotil paparazzi fotograf Robert O’Neil. Emily tam držela před svou tváří kytici a přidala popisek "Mood Forever". K prezentaci této fotografie ale neměla svolení, což ji může stát nějaké ty peníze.
 
 
Fotograf zažaloval modelku i její společnost Emrata Holdings Inc., přičemž požaduje 150 tisíc USD a veškeré zisky, které jim vznikly díky použití tohoto snímku. Fotografie už ze sociální sítě zmizela a nyní je otázkou, jak se bude celá situace vyvíjet dál. Připomeňme, že v podobné situaci se už ocitli Gigi Hadid, Khloe Kardashian, Ariana Grande, Jennifer Lopez i Bruno Mars, který byl zažalován dokonce za fotografii, kterou mu rodiče nechali pořídit v dětství.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček Fujifilm X-Pro3 má asi problém, uživatelé si stěžují na vadný hledáček
Nový CSC fotoaparát Fujifilm X-Pro3 má patrně nemalý problém. Stále větší množství uživatelů si totiž stěžuje na problematické chování elektronického hledáčku, jehož jas není konzistentní a přeskakuje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z Techart TZC-01: adaptér objektivů Canon EF na Nikon Z
Techart představil další zajímavý adaptér. Tentokrát jde o model TZC-01, který je určen pro fotoaparáty Nikon Z a umožňuje použití objektivů Canon EF. Navíc podporuje kompletní komunikaci s tělem, tedy i stabilizaci, autofokus a další.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tokina uvádí objektiv atx-m 85mm f/1.8 FE pro Sony Tokina uvádí objektiv atx-m 85mm f/1.8 FE pro Sony
Tokina představuje nový produkt řady atx-m. Jde o portrétní objektiv atx-m 85mm f/1.8 FE a už podle názvu je jasné, že je určený pro full frame CSC fotoaparáty značky Sony. Potěšit má i docela rozumnou cenou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Senzor Canonu EOS RP dostal v DxOMark jen 85 bodů Senzor Canonu EOS RP dostal v DxOMark jen 85 bodů
Fotoaparát Canon EOS RP je poměrně oblíbeným full frame CSC díky své nízké ceně. Ta je umožněna i tím, že využívá starší hardware. A právě to se projevilo v nízkém výsledku v tradičním testu snímačů DxOMark.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Hasselblad uvedl kompaktní objektiv XCD 4/45P Hasselblad uvedl kompaktní objektiv XCD 4/45P
Pro středoformátové fotoaparáty, jako je X1D II, je určen nový pevný objektiv XCD 4/45P. Vyznačuje se velmi kompaktní stavbou, vždyť na délku nemá ani 5 centimetrů a hmotnost dosahuje jen 320 gramů.
16.1.2020, aktualita, Milan Šurkala