www.digimanie.cz
>
>
>

Další multifunkční mobily na scéně

, , aktualita
Po Samsung je společnost LG již druhou firmou, která na trh dodává mobilní telefony v kombinaci s 3 Mpx fotoaparátem. Novinky s označením LG-SD350 a LG-KP2500 byly zaznamenány v jižní Koreji, kde je nabízí místní telekomunikační operátor...
K oblíbeným
reklama
Po Samsung je společnost LG již druhou firmou, která na trh dodává mobilní telefony v kombinaci s 3 Mpx fotoaparátem. Novinky s označením LG-SD350 a LG-KP2500 byly zaznamenány v jižní Koreji, kde je nabízí místní telekomunikační operátor KTF. V přístrojích je navíc integrován MP3 přehrávač, lze je též využít jako diktafon. Vnitřní paměť o velikosti 128 MB rozhodně nepatří k nejmenším, navíc i lze rozšířit pomocí miniSD karet.
Nejnovější články
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: srpen 2019 Doporučené fotoaparáty: srpen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů