www.digimanie.cz
>
>
>

Den otevřených dveří s Nikonem D70

Den otevřených dveří s Nikonem D70
, , aktualita
IDIF – Institut digitální fotografie zve všechny zájemce na den otevřených dveří do svých školících ateliérů. Akce se koná 20. července v pražském sídle IDIF a ještě stále zbývají volná místa.
K oblíbeným
reklama
Hlavním bodem programu je tentokrát digitální zrcadlovka Nikon D70, kterou si všichni příchozí budou moci vyzkoušet v zázemí profesionálního fotoateliéru pod vedením zkušených lektorů. K dispozici bude celkem šest těchto profesionálních zrcadlovek i s bohatým příslušenstvím. Přednášky povedou Jan Březina a Ondřej Neff, budou se týkat portrétní a produktové fotografie. Chcete-li se zúčastnit, zaregistrujte se předem na webové stránce IDIFu.
Co to vlastně IDIF je? Neúnavný propagátor digitální fotografie založený v roce 2002 žurnalisty Ondřejem Neffem, Petrem Podhájským a Janem Březinou. Náplní institutu je vydávání odborných publikací, pořádání seminářů, internetové publikování, stává se však také vyhledávaným fórem fotografů profesionálů i amatérů. Každý půlrok navíc IDIF pořádá v pražském Kongresovém centru Fórum digitální fotografie – oborové setkání, kterého se účastní 1200 lidí.
reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: září 2021 Doporučené fotoaparáty: září 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala55 komentářů
ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB ProGrade uvedl kartu CFexpress Type A s kapacitou 160 GB
Od společnosti ProGrade Digital jsme se dočkali nové paměťové karty CFexpress Type A. Tento typ zatím využívá jen málo fotoaparátů, nabízí však vysoké přenosové rychlosti. V tomto případě až 800 MB/s.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT 7Artisans uvedl objektiv 25mm f/0.95 pro APS-C a MFT
Dalším novým objektivem v nabídce společnosti 7Artisans je extrémně světelný model 25mm f/0.95. Ten je určen pro fotoaparáty se snímačem Micro Four Thirds nebo APS-C. Dovoluje tak dosažení velmi malé hloubky ostrosti.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží O novinky Canonu je zájem: přidány na seznam nedostatkového zboží
Canon před několika dny představil nový fotoaparát EOS R3 a také dva objektivy, kompaktní 16m F2.8 a telezoom 100-400mm. O novinky je velký zájem, výroba bude mít podle všeho problém, a prodlužují tak seznam nedostatkového zboží.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři Podmořské video ukazuje pestrý noční život ve Středozemním moři
Středozemní moře ukrývá nádherný a pestrý život, to ostatně dokazují i záběry fotografa jménem Alexander Semenov, který zveřejnil zajímavé snímky a videa pořízené hluboko pod mořskou hladinou u břehů Itálie.
19.9.2021, aktualita, Kateřina Hoferková