www.digimanie.cz
>
>
>
>

Druhá generace Casio EXILIM EX-TR150

Druhá generace Casio EXILIM EX-TR150
, , aktualita
Casio představuje druhou generaci netradičního stylového kompaktu EXILIM EX-TR150. Ten disponuje plně polohovatelným displejem, objektivem se superširokoúhlým 21mm ohniskem a 12MPx CMOS čipem s BSI technologií.
K oblíbeným
reklama
Casio představilo druhou generaci stylového kompaktu EXILIM EX-TR150. Navazuje na původní model TRYX (EX-TR100), z něhož v podstatě přebírá úplně všechno a jen přidává pád nových technologií. I nadále má tedy 12MPx CMOS snímač s BSI technologií, objektiv má extrémně širokoúhlé ohnisko 21 mm při světelnosti F2,8 a plně otočný 3,0" LCD displej disponuje rozlišením 460.000 bodů (320×480 pixelů).

Mezi novinky patří technologie Make-up Mode, která spojuje detekci tváří, autofokus i automatické nastavení expozice pro správnou expozici obličejů a uživatel může vybrat jednu ze dvanácti úrovní úpravy snímků. Decoration Function umožňuje pomocí dodávaného stylusu označit část snímku, vyjmout ji a vlepit ji do jiného snímku. K dispozici bude bílá, růžová a červená varianta.

Zdroj: www.photographyblog.com, www.casio-intl.com
Nejnovější články
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře