www.digimanie.cz
>
>

Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze

Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze
, , aktualita
Egypt nyní vyšetřuje pravost nahrávky na YouTube a fotografie páru, který měl před pár týdny vylézt na Velkou pyramidu v Gíze. Vstup na ni je zakázán a mít na ní ještě sex, to už přesahuje všechny meze.
K oblíbeným
reklama
Andreas Hvid je dánský fotograf a urban explorer, který velmi rád leze tam, kam by neměl. Jedním z jeho posledních počinů je Cheopsova pyramida v Gíze, na kterou je už pěknou řádku let zakázán vstup. Jemu a jeho přítelkyni se však podařilo na pyramidu potají vylézt. Sám Andreas říká, že se kolem potulovali několik hodin bez filmování a až poté se jim podařilo se nepozorovaně dostat na pyramidu. Ta by totiž měla být bedlivě střežena hlídkou.
 
 
Záznam, který byl umístěn na YouTube, ukazuje, jak se pár dostal nahoru, ukazuje také přítelkyně kouřit s cigaretou v ruce. Na konci videa je i záběr toho, jak se svleče do půl těla. Už toto bylo pro Egypt hodně závažným přečinem. Sám autor však na svých stránkách prezentuje i fotografii, jak má dvojice sex, oba jsou tedy úplně nazí. Říká však, že šlo jen o pózování a ve skutečnosti zde sex neměli. Ale věřte jim to při takové příležitosti.
 
Úřady nyní vyšetřují, zda je vůbec nahrávka pravá. Nevěří tomu, že by se někomu podařilo projít přes ostrahu a také se některým nezdají světla na horizontu u fotografie (což ale vypadá na pouhé přeexponování noční fotografie). Video bylo několikrát uploadováno na YouTube a poslední verze z 8. prosince má už nyní přes 2,7 milionu přehrání. Fotograf byl poněkud zaskočen negativní odezvou na snímky na sociálních sítích, kde mu mnozí vyčítají absenci respektu k památkám i cizím kulturám.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus" Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy
Nikon spouští letní prodejní akci s názvem "Ušetři s Nikonem". Mnoho fotoaparátů a objektivů bylo zlevněno, přičemž u některých setů se jedná o slevy až ve výši 10.000 Kč. Levněji tak lze získat i nové Z6 a Z7.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál
Společnost Ricoh, která nyní stojí za zrcadlovkami a fotoaparáty Pentax, se nechala slyšet, že v brzké době vidí návrat fotografů k DSLR. Móda CSC je podle společnosti jen chvilková a pomine.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala35 komentářů
Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF
Společnost Panasonic už nevyrábí CSC jen se 4/3" senzory, ale nově i s velkými full frame čipy. A právě dnes se podíváme na vlajkovou loď Lumix S1R se 47,3MPx snímačem. Umí i 4K 60p videosekvence.
20.5.2019, recenze, Milan Šurkala66 komentářů