www.digimanie.cz
>
>

Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze

Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze
, , aktualita
Egypt nyní vyšetřuje pravost nahrávky na YouTube a fotografie páru, který měl před pár týdny vylézt na Velkou pyramidu v Gíze. Vstup na ni je zakázán a mít na ní ještě sex, to už přesahuje všechny meze.
reklama
Andreas Hvid je dánský fotograf a urban explorer, který velmi rád leze tam, kam by neměl. Jedním z jeho posledních počinů je Cheopsova pyramida v Gíze, na kterou je už pěknou řádku let zakázán vstup. Jemu a jeho přítelkyni se však podařilo na pyramidu potají vylézt. Sám Andreas říká, že se kolem potulovali několik hodin bez filmování a až poté se jim podařilo se nepozorovaně dostat na pyramidu. Ta by totiž měla být bedlivě střežena hlídkou.
 
 
Záznam, který byl umístěn na YouTube, ukazuje, jak se pár dostal nahoru, ukazuje také přítelkyně kouřit s cigaretou v ruce. Na konci videa je i záběr toho, jak se svleče do půl těla. Už toto bylo pro Egypt hodně závažným přečinem. Sám autor však na svých stránkách prezentuje i fotografii, jak má dvojice sex, oba jsou tedy úplně nazí. Říká však, že šlo jen o pózování a ve skutečnosti zde sex neměli. Ale věřte jim to při takové příležitosti.
 
Úřady nyní vyšetřují, zda je vůbec nahrávka pravá. Nevěří tomu, že by se někomu podařilo projít přes ostrahu a také se některým nezdají světla na horizontu u fotografie (což ale vypadá na pouhé přeexponování noční fotografie). Video bylo několikrát uploadováno na YouTube a poslední verze z 8. prosince má už nyní přes 2,7 milionu přehrání. Fotograf byl poněkud zaskočen negativní odezvou na snímky na sociálních sítích, kde mu mnozí vyčítají absenci respektu k památkám i cizím kulturám.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Světelný full frame objektiv Meike MK 50mm F1.7 bude nově k dispozici i pro další CSC systémy. Stávající Sony FE doplňuje nově Canon RF a Nikon Z. Objektiv potěší poměrně malými kompaktními rozměry i hmotností.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9 Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9
Sony oznámilo, že si připravuje nové verze firmwarů pro své high-endové CSC fotoaparáty. Přinesou zejména vylepšení autofokusu, konkrétně ostření na oči, a to i ta zvířecí. Jen u A9 bude seznam změn čítat přes 30 položek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem
Jak jsme vás před pár dny informovali, OPPO mělo chystat smartphone s 10× optickým zoomem. Společnost vývoj takového smartphone opravdu potvrdila, lepší by zda bylo ale hovořit o hybridním zoomu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony uvádí software Imaging Edge Mobile Sony uvádí software Imaging Edge Mobile
Sony přichází s nástupcem mobilní aplikace PlayMemories Mobile a uvádí nový software Imaging Edge Mobile. Sjednocuje tak název s desktopovou aplikací Imaging Edge, která se také dočká několika vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X
Už jen necelý týden zbývá do uvedení nového high-endového CSC fotoaparátu značky Olympus s pravděpodobným názvem OM-D E-M1X. Výrobce tak uvolnil v pořadí už třetí teaser, který nyní upozorňuje na možnosti focení v přírodě.
19.1.2019, aktualita, Milan Šurkala