www.digimanie.cz
>
>

Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze

Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze
, , aktualita
Egypt nyní vyšetřuje pravost nahrávky na YouTube a fotografie páru, který měl před pár týdny vylézt na Velkou pyramidu v Gíze. Vstup na ni je zakázán a mít na ní ještě sex, to už přesahuje všechny meze.
K oblíbeným
reklama
Andreas Hvid je dánský fotograf a urban explorer, který velmi rád leze tam, kam by neměl. Jedním z jeho posledních počinů je Cheopsova pyramida v Gíze, na kterou je už pěknou řádku let zakázán vstup. Jemu a jeho přítelkyni se však podařilo na pyramidu potají vylézt. Sám Andreas říká, že se kolem potulovali několik hodin bez filmování a až poté se jim podařilo se nepozorovaně dostat na pyramidu. Ta by totiž měla být bedlivě střežena hlídkou.
 
 
Záznam, který byl umístěn na YouTube, ukazuje, jak se pár dostal nahoru, ukazuje také přítelkyně kouřit s cigaretou v ruce. Na konci videa je i záběr toho, jak se svleče do půl těla. Už toto bylo pro Egypt hodně závažným přečinem. Sám autor však na svých stránkách prezentuje i fotografii, jak má dvojice sex, oba jsou tedy úplně nazí. Říká však, že šlo jen o pózování a ve skutečnosti zde sex neměli. Ale věřte jim to při takové příležitosti.
 
Úřady nyní vyšetřují, zda je vůbec nahrávka pravá. Nevěří tomu, že by se někomu podařilo projít přes ostrahu a také se některým nezdají světla na horizontu u fotografie (což ale vypadá na pouhé přeexponování noční fotografie). Video bylo několikrát uploadováno na YouTube a poslední verze z 8. prosince má už nyní přes 2,7 milionu přehrání. Fotograf byl poněkud zaskočen negativní odezvou na snímky na sociálních sítích, kde mu mnozí vyčítají absenci respektu k památkám i cizím kulturám.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii
V rozhovoru pro Imaging Resource se manažer společnosti Sony Kenji Tanaka rozhovořil o budoucnosti fotoaparátů Sony. Slíbil příchod high-endového APS-C modelu i větší nástup výpočetní fotografie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů
DxOMark začal opět ve velkém testovat fotoaparáty a po full frame Nikonech se podíval také na nový Canon EOS R. Ten si v hodnocení vysloužil 89 bodů, což ve full frame třídě není moc vysoké číslo. Není to ale vůbec tak zlé, jak to vypadá.
21.3.2019, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
21.3.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
20.3.2019, recenze, Milan Šurkala21 komentářů
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala