www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Firmware pro Panasonic Lumix GX7 a Casio EX-TR

Firmware pro Panasonic Lumix GX7 a Casio EX-TR
, , aktualita
Panasonic a Casio nezahálí a opravují chyby svých fotoaparátů. U Panasonicu je to nová verze firmwaru pro CSC fotoaparát Lumix DMC-GX7, společnost Casio pak inovovala většinu svých modelů stylové řady EX-TR.
K oblíbeným
reklama
Výrobci fotoaparátů často vydávají nové firmwary pro své fotoaparáty a opravují různé chyby nebo doplňují funkčnost. Jedním z nich je Panasonic, který přinesl nový firmware verze 1.1 pro CSC fotoaparát Panasonic Lumix DMC-GX7. Ten vylepšuje stabilitu firmwaru fotoaparátu.

Rovněž Casio přišlo s firmwary verze 1.01 pro své stylové fotoaparáty Exilim EX-TR10, EX-TR15, EX-TR300 a EX-TR350. Ve všech případech bylo zlepšeno čtení z microSD karet.
reklama
Nejnovější články
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech Olympusu se výrazně daří, neplatí to však o fotoaparátech
Společnosti Olympus se finančně hodně daří, podařilo se jí opravdu velmi výrazným způsobem navýšit zisky. Zatímco příjmy rostly jen minimálně, zisk šel na násobky. To bohužel neplatí o divizi fotoaparátů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free Fotobanka Getty Images končí s Rights-Managed, nyní už jen Royalty-Free
Fotobanka Getty Images mění možnosti licencování vložených fotografií. Už brzy nebude možné kupovat snímky v tradiční Rights-Managed licenci, která tu s námi byla mnoho desítek let. Nově budou k dispozici už jen Royalty-Free snímky.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9 Nové firmwary pro Panasonic Lumix S1, S1R, GH5(S) i G9
Panasonic přichází s novými firmwary pro svá pokročilá CSC jak systému Micro Four Thirds, tak i full frame řady S. Přidána tak byla u některých modelů podpora CFexpress karet, jinde zase přibyla detekce zvířat.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala