www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmware verze 1.1 pro Panasonic Lumix GH2

Firmware verze 1.1 pro Panasonic Lumix GH2
, , aktualita
Patrně nejlepší, ale také nejdražší Micro Four Thirds fotoaparát Panasonic Lumix DMC-GH2 se dočkal nového firmwaru verze 1.1, která přidává např. 25p a 30p Full HD video s 24Mbps, podporu Power Zoom objektivů a mnoho dalšího.
reklama
Nejdražší fotoaparát Micro Four Thirds systému, Panasonic Lumix DMC-GH2, se dočkal firmwaru verze 1.1. Ten opravuje několik nedostatků a vylepšuje pár vlastností. Zejména kameramany potěší možnost zápisu Full HD videa s 25 nebo 30 progresivními snímky za sekundu i ve 24Mbps kvalitě. S objektivem LUMIX G X VARIO PZ 45-175mm / F4.0-5.6 ASPH. / POWER O.I.S. je možno využít funkci Power Zoom Lens a v menu tak přibyly funkce Disp. Focal Length (Zobrazení ohniskové vzdálenosti), Step Zoom, Zoom Resume, Zoom Speed a Zoom Ring.

Při autofokusu se nyní může zvětšovat kompletně celý náhled. Bracketing má nyní kratší prodlevy mezi snímky. Dále bylo zvýšeno množství snímků, které lze pořídit při sekvenčním snímání. Extra Tele Conversion může být nastaveno zvlášť pro fotografie a zvlášť pro videosekvence. Panasonic zlepšil i nastavování síly blesku, vylepšen byl znovu i autofokus u videosekvencí. Zvuková signalizace vybité baterie nyní reflektuje nastavení hlasitosti fotoaparátu. V menu nově najdete funkci Half Press Release (chování spouště po uvolnění namáčknutí), vylepšeno bylo i odšumování při vysokých citlivostech. Jako poslední je tu možnost deaktivovat dotykové ovládání. Firmware si můžete stáhnout na stránkách Panasonicu.

Zdroj: www.dpreview.com, www.panasonic.jp
Nejnovější články
Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let
Slavná fotografie "V-J Day in Times Square" Alfreda Eisenstaedta zobrazuje námořníka George Mendonsu, který z radosti nad koncem války políbil okolo jdoucí sestřičku. Ten zemřel ve věku 95 let těsně před svými dalšími narozeninami.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru
Společnost Lensrentals je známá především jako půjčovna objektivů v USA. Zdejší zaměstnanci si ale i rádi hrají a tak se rozhodli vytvořit doslova šílený objektiv C-4 Optics 4.9mm, f/3.5 Hyper Fish-Eye, který vidí i daleko za sebe.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Panasonic Lumix TZ95 dostává lepší EVF a Bluetooth Panasonic Lumix TZ95 dostává lepší EVF a Bluetooth
Druhou dnes představenou fotografickou novinkou společnosti Panasonic je kapesní ultrazoom Lumix TZ95. Ten má 20MPx senzor, 30× optický zoom a nově dostává podporu Bluetooth a např. i lepší elektronický hledáček s vyšším rozlišením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvádí inovovaný ultrazoom Lumix FZ1000 II Panasonic uvádí inovovaný ultrazoom Lumix FZ1000 II
I když je na trhu už dlouhou domu Lumix FZ2000, společnost Panasonic aktualizovala i jeho předchůdce Lumix FZ1000. Ten dostal dvojku do názvu, přináší např. vyšší rozsah clon, Bluetooth a další změny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů