www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmwary pro Canon PowerShot S100 a S110

Firmwary pro Canon PowerShot S100 a S110
, , aktualita
Malé profi kompakty Canon PowerShot S100 a jeho novější varianta S110 dostaly nové verze firmwaru 1.0.2.0, která odstraňuje chybu při zoomování předním okružím objektivu, u S110 bylo vylepšeno chování bezdrátového Wi-Fi připojení.
K oblíbeným
reklama
Profi kompakty Canon PowerShot S100 a S110 dostaly novou verzi firmwaru 1.0.2.0. U obou přístrojů bylo vylepšeno zoomování předním prstencem objektivu. V případě, že se jím otáčelo opravdu velmi pomalu, tyto změny nebyly zaznamenány a objektiv neměnil ohniskovou vzdálenost. Tato chyba byla v nové verzi firmwaru opravena.

U PowerShotu S110 bylo navíc upraveno chování bezdrátového Wi-Fi připojení při komunikaci se zařízeními s operačním systémem iOS 5/6. Pokud byl S110 ve funkci access pointu a zařízení se systémem iOS k němu bylo připojeno, spojení se po jedné minutě ukončilo. Stáhnout si můžete firmware pro PowerShot S100 i S110 na stránkách výrobce.

Zdroj: www.canon-europe.com
Nejnovější články
Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO Manfrotto uvádí makro stativ Befree GT XPRO
Pokud rádi fotíte makro, jistě jste se setkali se situací, kdy jste potřebovali být velmi blízko u země. Nové stativy Manfrotto Befree GT XPRO něco takového díky otočitelnému středovému sloupci nabídnou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr Leica uvádí M-E (typ 240), cenově přístupnější dálkoměr
Německá Leica představila nový dálkoměrný fotoaparát M-E (typ 240). Novinka se má stát jakýmsi low-endovým modelem. I přesto bude mít nějaké funkce navíc a zvládne natáčet Full HD videosekvence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Včera, recenze, Milan Šurkala19 komentářů