www.digimanie.cz
>
>
>
>

Firmwary pro Nikon D4 a 1 V1

Firmwary pro Nikon D4 a 1 V1
, , aktualita
Společnost Nikon opravila několik chyb u svých fotoaparátů, konkrétně u digitální zrcadlovky Nikon D4 a CSC fotoaparátu Nikon 1 V1. Oba nové firmwary jsou již k dispozici volně ke stažení ze stránek společnosti.
K oblíbeným
reklama
Výrobce fotoaparátů Nikon uvolnil ke stažení nové firmwary pro dva své fotoaparáty, které opravují některé malé chyby. Jako první tu máme digitální zrcadlovku Nikon D4, která se dočkala firmwaru verze A1.04 / B1.02. Zde byl vylepšen výkon systém sledování objektu při použití průběžného ostření AF-C a hledáčku.

Nový firmware dostal také CSC fotoaparát Nikon 1 V1. Jedná se o verzi A1.21 / B1.21, který opravuje chybu live view režimu. Po nasazení objektivu a okamžitém zapnutí přístroje totiž mohlo dojít k pohybu náhledu na displeji.

Zdroj: www.nikon.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon chystá Z s 8K a vrstveným čipem, budou i levnější objektivy Nikon chystá Z s 8K a vrstveným čipem, budou i levnější objektivy
Keiji Oishi z Nikonu poskytl rozhovor serveru DPreview, kde jsme se dozvěděli např. to, že se chystá CSC alternativa k Nikonu D6. Má však umět 8K video a mít vrstvený senzor. Nezapomene se ale ani na levnější produkty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
CIPA 01/21: pozitivní začátek roku pro full frame a CSC CIPA 01/21: pozitivní začátek roku pro full frame a CSC
Dosavadní přehledy prodejů fotoaparátů byly obvykle plné záporných čísel. Pro letošní leden to ale vypadá o něco lépe. Ukazuje se, že trh s CSC fotoaparáty, a to zejména s těmi s full frame čipem, je na tom dobře.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH
V nabídce objektivů společnosti Leica se objevuje nový model APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH. Schopen je zaostřit už od 30 cm, na to ale budete potřebovat live-view, neboť je určen pro dálkoměry Leica M.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů
Na nový smartphone iPhone 13 si budeme muset počkat ještě půl roku, ale už nyní se objevují informace o tom, co by měl přinést. Hovoří se o větší 1TB variantě Pro a také větším množství stabilizovaných fotomodulů.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
Phantom TMX-7510: vysokorychlostní kamera natočí HD video při 76000 fps Phantom TMX-7510: vysokorychlostní kamera natočí HD video při 76000 fps
Společnost Vision Research přichází s další vysokorychlostní kamerou TMX-7510. Ta dokáže natáčet HD video ve velmi vysoké snímkovací frekvenci 76 000 fps. Má BSI snímač s obřími 18,5μm pixely.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář