Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Testy fotolabů

navratilova.v (1)|28.10.2008 20:10
Ahoj, nevíte někdo, zda nebyl v poslední době někde na netu, nebo v časopisu prezentován test fotolabů ?
Po letech jsem opustila FotoStar z důvodu katastrofálního zhoršení kvality fotek ( poté, co je FotoStar součástí Cewe, tisknou se fotografie ve Fotolabu, o tom asi málokdo ví ) a marně pátrám po solidní laboratoři s rozumnou cenou a možnosti zasílání přes net ).
Děkuji.Věra
Pozn. Test fotolabů by mohl být do budoucna vhodným námětem pro Digimánii, příp. dlouhodobá anketa, kde by návštěvníci Digimánie průběžně hodnotili fotolaby. Určitě by to bylo pro mnoho lidí přínosné.
HimiX (187)|29.10.2008 00:15
Jediné srovnání které znám je na http://www.digilaby.cz/, uživatelé hodnotí a komentují jednotlivé laby.
Jak je to objektivní to netuším.
dkas (154)|29.10.2008 10:55
Nebo si zkuste udělat test vlastní. Dříve jsem si vybral nějakých pět fotolabů a do každého poslal nějakých 5 fotek (každá zachycovala něco jiného) a tenkrát mi vyšel nejlépe právě FotoStar...
Karlos5573 (269)|30.10.2008 13:07
Dneska mi snad příjde 90x30 panoráma z FotoŠkoda tak jsem zvědav :) Akorát si od toho nic extra neslibuju jen chci vidět jak to bude vypadat. Tak paráda sotva jsem to dopsal už na mě zvoní pošťák. Fotka moc pěkná akorát sem blbec jí nafotil úzkou příště se polepším ale i tak mám radost :) Jinak nepočítali poštovné a balné nechápu jakto :) Nebo jinak počítali ale fotka je levnjší protože mám trošku ořez z každé strany pár cm :) a fotka je o polovinu levnější.