Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Exotický zážitek z dovolené?

Petr S. (328)|27.8.2010 09:00
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Exotický zážitek z dovolené?

Při fotografování se dá zažít mnoho neopakovatelných chvil, a to nejen na dovolené. Tam lze navíc i zachytit cizokrajný život afrických kmenů nebo jiných kultur. Měli jste už takovou příležitost? Z čeho se vám zatajil dech? Zapojte se do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
busy (782)|27.8.2010 20:35
Moj najsilnejsi fotograficky zazitok z dovolenky bol ked som sa na sikmej skale na nadvori Bojnickeho zamku posmykol, dopadol som na zadok (modrina jaxvina) a zapnuty FZ28, ktory mi prave visel na krku, dopadol volnym padom z vysky cca jedneho metra na skalu na zapnuty vysunuty objektiv a pre istotu este pol sekundy po tej skale poskakoval (poznate taky ten klasicky zvuk ked nejaka plastova krabicka spadne na beton a este sa zoparkrat odrazi). Manzelka (ignorujuc fotak) cela zhrozena, ci sa mi nic nestalo, ja (ignorujuc modriny) cely zhrozeny, ci sa nic nestalo fotaku ... :)

Nastastie sa ale nic vazneho nestalo. Trosku som krival, ale to ma v tej chvili vobec netrapilo, a na fotaku si to odniesol prasknuty kruzok na uchytenie slnecnej clony. Kruzok som si objednal novy (v znackovom servise za cca 1.6 eura), inak fotak v absolutnom poriadku :) Mozno ze keby na stitku na spodnej strane namiesto "Made in Japan" co je tam teraz bolo napisane "Made in China", ze by to asi nedopadlo tak dobre...