Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakt do 5000 ,-

Nikki (2)|5.9.2010 16:29
Ahojte,
původně jsem chtěla koupit pouze nějaký do 3000,- , ale po zjištění, že se mezi nimi nenajde nic extra, jsem se rozhodla přidat.

Chtěla bych se proto zeptat, zda se v této cenové relaci už najde něco slušného? Máte někdo zkušenost?

Díky za reakce :)
N.
Milan Šurkala (3381)|5.9.2010 16:34
No, moc si nepomuzes... V techto cenovych relacich jsou fajn tak Canon PowerShot A3000 IS, Canon PowerShot SX120 IS, Panasonic ZX1 pokud bude hodne levne (nebo jeste lepe TZ6, pokud se vleze do cenoveho limitu). To je tak asi vse, co aspon trochu vycniva nad konkurenci.
Nikki (2)|6.9.2010 16:34
:-) Hmm, tak to jsem trošku čekala.

Tak nakonec vybírám mezi Panasonic DMC-TZ6 a Samsung WB600.

Ono je to ale asi jedno, jak si tak pročítám diskuze tady. Musela bych holt pár tisícovek ještě přidat, aby byl vůbec důvod pečlivě vybírat. :-)
Milan Šurkala (3381)|6.9.2010 17:28
Dobry vyber. Osobne bych si koupil spise Samsunga (ale to diky mym osobnim preferencim toho, v cem je Samsung lepsi), objektivne bych rekl, ze jsou tak nastejno, Panasonic bude takovy "celistvejsi" (Samsung pusobi tak trochu nedodelane, trochu slozitejsi ovladani, a podobne, Panasonic je lepe udelany, jde na nem videt takova "vyladenost"). Ani jednim neudelas chybu.