Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Používáte webové galerie?

Petr S. (328)|6.9.2010 07:10
Používáte webové galerie?
  • Ano, používám již hotové řešení
  • Ano, galerii jsem si sám naprogramoval
  • Ne, nepoužívám
Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Digimanie v pravém sloupci.
Milan Šurkala (3381)|7.9.2010 18:29
Naprogramoval jsem si ji sam. Chtel jsem, at to vypada podle meho. A stale vidim prostor na upravu, bohuzel se mi nedari si na to najit cas (a chut)
Rellik (1136)|7.9.2010 20:13
Já si ohledně webu programuju kompletně všechno. Takže sem si naprogramoval i galerii. Chtěl sem jednoduchou a přehlednou a tak ji i mám...
busy (782)|7.9.2010 20:44
Ja tiez. Vsetky svoje weby si pisem pekne krasne rucne v textovom editore - pouzivam hlavne ciste staticke html, aj pre galerie, ale uz som u jednej galerie experimentoval aj trosku s php.
Tchutcho (186)|8.9.2010 11:16
Ne,osobně nepoužívám,ale už jsem nad tím přemýšlel,že si asi galerii založím.Zatím sleduju a zjišťuju,co a jak.Přiznám se,že se v tom moc nevyznám,takže jak říkám,zatím sleduju a pozoruju,jak na to a co to všecko obnáší.
petnek (75)|12.9.2010 13:12
Jsem na tom podobně jako Tchutcho. Sleduji, nechávám se inspirovat a časem si možná nějakou založím. Nevím jestli bude čas na ruční programování, které bych možná zvládl. Momentálně své fotografie prezentuji hlavně na fotografických serverech.