Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Více fotoaparátů pro lepší snímky?

Petr S. (328)|10.9.2010 11:49
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Více fotoaparátů pro lepší snímky?

Se zrcadlovkou se fotí úžasně, ale na obyčejné výletové focení je příliš těžká. Není lepší pro tyto účely, i když na úkor kvality snímku, brát daleko lehčí kompakt? Používáte více fotoaparátů? A jak určujete, který zrovna použít? Zapojte se do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
wexter (2)|10.9.2010 16:33
Vlastním dobrý fotobatoh, který se dobře nosí všude, takže není problém s sebou nosit tělo + 2 objektivy.
Neregistrovaný (0)|10.9.2010 23:40
Pokud se nejde přímo fotit ale jde se na párty, na kolo apod tak malý kompakt který hodím do náprsní kapsy a vůbec o něm nevím je k nezaplacení. Nejen velikostí a hmotností ale i pohotovostí.
Neregistrovaný (0)|11.9.2010 09:48
Když jdu fotit,tak jdu fotit s nějakým záměrem.Mám zrcadlovku a ta je pro mne,jako když jdu na procházku se psem.Takže kdykoli jdu na procházku,beru ji sebou.Dobrý batoh s malou výbavou není zátěží,ani na dlouhý tůry a to se ještě do něj vejde pár lahváčů.Kompakt jsem vlastnil taky,jenže to není "pes".To je snad kočka,která si dělá co chce a kdyby jste se rozkrájeli,tak vás poslouchat nebude a stejně si povede svou.Proto jsem kompakt nechal na mazlení manželce,která si s tím cvaká a je jí jedno jak.Takže když jdeme někam,kam bych snad s zrcadlem nemohl,bere si manželka kompakt a cvaká a cvaká.Já jí to před tím tajně nastavím a ona pak machruje,jaký dělá s tím pěkný fotky.Musím uznat,že se jí to vážně někdy povede trefit.Takže na závěr.Osobně si úplně vystačím se svým jediným vymazleným foťáčkem.
Neregistrovaný (0)|12.9.2010 23:30
ja by som sa s kompaktom nevedel zmierit ... samozrejme, obcas je dobre mat to vzdy poruke, vtedy sa ponizim aj na obycajny iPhone ... ale vacssinou mam pri sebe bud D40tku s 18-105 - v malickej brasni alebo potom druhu velku, kde nosim D90tku s vertikalnym gripom, tamron 17-50 f2.8 + 70-300 nikkor + sb900ku blesk.