Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Hodnoceni vlastni fotky

HimiX (187)|5.11.2008 10:16
Dnes jsem zjistil, ze jde hodnotit vlastni fotku, coz asi neni dobre, protoze toho budou lide urcite do velke miry zneuzivat.
Proto si myslim, ze by melo byt znemozne si ohodnotit vlastni fotografie.
RTeo (65)|15.11.2008 15:12
Myslím že je to sice zbytečné ale úplně normální, u jiných foto soutěží to jde taky. Ostatně, kandidující politik může též odevzdat hlas sám sobě.
PetrB. (2)|21.11.2008 17:41
[QUOTE=HimiX;386]Dnes jsem zjistil, ze jde hodnotit vlastni fotku, coz asi neni dobre, protoze toho budou lide urcite do velke miry zneuzivat.
Proto si myslim, ze by melo byt znemozne si ohodnotit vlastni fotografie.[/QUOTE]

Je to divné,ale budiž,kdo má tu potřebu at tak činí.Stejně si myslím,že hodnotnějším ukazatelem kvality fotky pro vystavujícího je komentař a hlavně od koho je!Nastřelování bodů vlastní a sestřelování jiných fotek funguje i na ostatních fórech třebaže jinou formou.Bořit je vždycky snadnější.
lukaskov (3)|23.11.2011 17:09
Čus, mě to přijde fakt na hlavu, aby si člověk hodnotil vlastní fotku :D asi je hned jasné, že se mu ta fotka libí, jinak by jí asi nezveřejnoval,ne?
Pavel Olivík (160)|23.11.2011 17:41
No když jsme u toho,tak to bude problém administrátorů těchto stránek...Osobně si myslím,že to nemůže být až tak velký problém to spravit...

Ale na druhou stranu si říkám,jestli je vůbec hodnocení fotografií objektivní...A já jsem pro to,aby šlo u fotografie zakázat hodnocení fotografií...Radši si přečtu nějaký komentář,než abych nesmyslně bodoval nějaké fotografie...
busy (782)|23.11.2011 20:38
Hodnoteniu vlastnej fotky sa technicky zabranit neda, staci ak si dotycny zaregistruje dva rozne profily. Zase uplne zrusit hodnotenie fotky nepovazujem za uplne idealne, ono je to dobre ked je hned pod fotkou akesi kvantitaivne velmi lahko citatelne vyjadrenie ako sa fotka ludom lubi.

Jediny rozumny sposob ako nie uplne zabranit, ale aspon potlacit hodnotenie vlastnych fotiek je ked bude fotku hodnotit velke mnozstvo ludi - vplyv hodnotenia z vlasteho profilu (alebo z maleho poctu vlastnych profilov) sa tak statisticky "strati".

Ale inak plne suhlasim s tym, ze najlepsie hodnotenie je nejaky slovny komentar pod fotkou.
Karel Polívka (315)|17.7.2012 23:05