Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Které fotky Říše zvířat se Vám nejvíce líbí?

Hlasujících
152. Pro hlasování se musíte přihlásit
Hlasování s více možnostmi
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Které fotky Říše zvířat se Vám nejvíce líbí?

Šéfredaktor DM / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    2

Podívejte se výše na 10 nejlepších fotografií na téma Říše zvířat (po kliknutí na miniaturu se zobrazí větší verze) a dejte hlas až třem z nich, které se Vám nejvíce líbí.

Pro hlasování je třeba být přihlášený (pokud nemáte profil, zaregistrujte se).

Sponzorem je obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda

Jedná se o finále 4. kola naší soutěže FotoVýzva.

Vítěz získá kompaktní fotoaparát Canon PowerShot SX120 IS (orientační cena: 4 200 Kč)

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tchutcho
    Registrace
    May 2010
    Fotografií
    1

Přiznám se,že zrovna tato FotoVýzva s tímto námětem,mi zrovna moc do noty nepadla.Zvířata mám moc rád a jsou součástí mého života,ovšem,ta zologická,co tady ten měsíc lítala,to bylo až moc.Navíc ani v této výzvě nechyběla "fota",vyznačující se opravdovou "kvalitou",takže si myslím,že porota měla parádní prácičku s vybíráním,což jim vůbec nezávidím.Nakonec,jak vidno,porota vybrala opravdu povedené fotografie a vybrala dobře.Pokud mohu posoudit a hodnotit vybrané fotografie,tak osobně hodnotím,jako velmi pěknou fotku od emeryt (Zamyšlený šimpanz).Moc pěkná je i od lubeek (Goryla),ten převod tomu perfektně sedí a samotná fotka osloví,je to fotka,která má ducha.Perfektní je "macro" od milan88 (komár),super detail a perfektně zachycený okamžik.Toto jsou tři fotografie,pro které budu osobně hlasovat.Bohužel člověk může hlasovat jen pro tři.Kdyby mohl hlasovat pro vícero,přidal bych hlas ještě pro RomanKol (orel),opět dobře zvolený převod a parádně zachycený pohled ušlechtilého dravce a nakonec hlas pro Lakrak (krávy),perfektní kompozice.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010
    Fotografií
    3

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Podívejte se výše na 10 nejlepších fotografií na téma Říše zvířat (po kliknutí na miniaturu se zobrazí větší verze) a dejte hlas až třem z nich, které se Vám nejvíce líbí.
    Nebylo by možné do budoucna udělat stránku, na které by bylo všech deset fotek v plné velikosti? Přijde mi protivné otevírat deset oken a pak v těchto mrňkách hledat ty vybrané.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010
    Fotografií
    4

Vybrali jste pekne fotky, jen tema se melo jmenovat "Zvirata" a nebo "portrety zvirat v zajeti" .. samu risi zvirat na fotkach nevidim. No hlasuji pro kravu, ta je alespon ve svem prostredi spokojena a v pohode :-)

Občasný diskutér Avatar uživatele kubiii
    Registrace
    Jun 2009
    Fotografií
    246

U mě vedou jednoznačně krávy, fotky ze zoo jsou IMHO hodně laciným zbožím (nemyslím kvalitou, ale námětem) a myslel jsem, že postoupí fotky s nějakým nápadem. Moc jich nebylo...

Nováček
    Registrace
    Jun 2010
    Fotografií
    23

pre mna jasny vitaz smutny simpanz

Občasný diskutér Avatar uživatele petnek
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    15

U mě tak jednoznačný vítěz nebyl, proto jsem hlasoval pro tři. Fotka krávy mě rozesmála a celkově se mi líbí, přisátý komár je také povedený, když pominu horší kompozici a mám slabost pro makro motýlů, takže třetí volba byla jasná. Fotka by mohla být ale lépe provedená.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010
    Fotografií
    7

Nejvíce se mi líbí kráva a potom šimpanz.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele stalak
    Registrace
    Dec 2009
    Fotografií
    206

zvířata ze zoo také vypouštím,jak je tu už psáno jsou pěkně "připravená" za plotem nebo v kleci,lidí se nebojí a tak jen chvilku počkat a je to,naopak smekám před záběry z volné přírody,to rád ocením líbí se mi nejvíce pavouk a motýl

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele Rellik
    Registrace
    Aug 2009
    Fotografií
    16

U mě vede kráva hozená do klidu.. pak ten kůň a orel.

Nováček Avatar uživatele max11
    Registrace
    Mar 2010
    Fotografií
    86

Citace Původně odesláno od stalak Zobrazit příspěvek
    zvířata ze zoo také vypouštím,jak je tu už psáno jsou pěkně "připravená" za plotem nebo v kleci,lidí se nebojí a tak jen chvilku počkat a je to,naopak smekám před záběry z volné přírody,to rád ocením líbí se mi nejvíce pavouk a motýl
    tak tohle neberu. Jsou fotky ze ZOO a FOTKY ze ZOO. Ona to taky není žádná pr... jak všichni svorně tvrdíte. Nehájím tím ty tuny fotek zvířat v klecích, ale udělat dobrou fotku zvířete které možná
    nikdy naživo neuvidíš, krom ZOO je taky kumšt. Fotit zvířata ve volné přírodě je PARÁDA a asi i sen většiny fotografů co rádi fotí přírodu, ale ruku na srdce. Asi většina z nás na tomto fóru se tím neživí a disponuje technikou která má trochu omezené možnosti a hlavně ČAS který je třeba tomu věnovat.
    Takže odsuzovat fotky zvířat ze zajetí mě přijde trochu jako rána pod pás. Možná se toto soutěžní kolo mnělo jmenovat jinak ... " vězni lidí - nebo něco podobného ". Předpokládám, že ( porota / komise ) která provedla výběr ( jistě dost pečlivě ) 10.nejlepších fotek tohoto kola, mněla mimo posouzení kvality snímků posoudit i námět na soutěžních snímcích. A určitě to nejsou žádný " Béčka " proto nechápu, proč jsou v 10.NEJ snímcích 4 domestikovaná zvířata, 3 zvířata v zajetí a " jen " 3 zástupci hmyzu z volné přírody. Náhoda ... ??? Nebo toho v přírodě krom baráků, silnic, stožárů a lidí už moc není. Třeba je to jen lenost lidí chodit do přírody jako takové. Nevím ... ???

Pardon. Nechal jsem se trochu unést, ale toto je můj názor a za ním si stojím. Je to asi to stejné jako " ženská krása " taky to není jen o kozách a podobných detailech. A že jich tam je MAX11

Registrace
    Mar 2010
    Fotografií
    86

je vidět co lidi dneska zajímá nejvíc. Stačí si jen otevřít sekci " nejvíce zobrazované fotografie " a první fotka zvířete je na 26.místě a první nekozatá fotka je 10. Nemám nic proti nahotě a aktům, ale pro příště bude nejlepší lépe volit témata která lidi táhnou.

PS. 1. pavouk - 2. gorila - 3. motýl - 4. dravec MAX11

Pravidelný diskutér Avatar uživatele stalak
    Registrace
    Dec 2009
    Fotografií
    206

Takže odsuzovat fotky zvířat ze zajetí mě přijde trochu jako rána pod pás.
    maxi! nedá mi to nereagovat,protože jsem nic neodsoudil! jenom za mě jsem napsal že vypouštím,tohle každý vidíme jinak a máme jiné priority,jednoduše víc ocením fotky z volné přírody třeba motýla než sedícího šimpanze,protože ulovit toho motýla dá mnohem více času a námahy,to já zrovna tak mohu komukoliv napsat co upřednostní fotku ze zoo,že to je podpásovka pro ty co fotí ve volné přírodě a je jedno jestli pavouka či včelu nebo srnku,ale nějak mě to ani nenapadlo,takže ještě jednou polopatě- fotky vesměs pěkné všechny,ale u mě vedou ty z volné přírody a za tím si stojím

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Mě se nejvíce líbila ta kráva,je vidět ,že je fakt v poho a není určitě česká,ty naše tak v poho určitě nejsou,pak ten pejsek bez míče a jako třetí pavouček.

Registrace
    Mar 2010
    Fotografií
    86

Citace Původně odesláno od stalak Zobrazit příspěvek
    Takže odsuzovat fotky zvířat ze zajetí mě přijde trochu jako rána pod pás.
    maxi! nedá mi to nereagovat,protože jsem nic neodsoudil! jenom za mě jsem napsal že vypouštím,tohle každý vidíme jinak a máme jiné priority,jednoduše víc ocením fotky z volné přírody třeba motýla než sedícího šimpanze,protože ulovit toho motýla dá mnohem více času a námahy,to já zrovna tak mohu komukoliv napsat co upřednostní fotku ze zoo,že to je podpásovka pro ty co fotí ve volné přírodě a je jedno jestli pavouka či včelu nebo srnku,ale nějak mě to ani nenapadlo,takže ještě jednou polopatě- fotky vesměs pěkné všechny,ale u mě vedou ty z volné přírody a za tím si stojím
    OK. špatně formulováno z mé strany " neodsuzuješ " to je asi blbost, když fotíš zvířata / brouky . Ale musíš uznat, že ( cit. jsou pěkně "připravená" za plotem nebo v kleci,lidí se nebojí a tak jen chvilku počkat a je to ) není až tak úplně pravda. Chodím do Pražské ZOO tak 3-4x za měsíc a většinou na celej den ( 8-9 hodin ). Dost často u výběhu čákám i několik hodin na ten vhodný okamžik a myslím, že ty tak dlouho na brouky nečekáš . Už to není co bejvalo. Klec 2x2m a tam jedno zvíře ve stresu co se nemá kam schovat už není pravda ( většinou ). " HAUK "
    I když jsme se nikdy osobně neviděli ( je to k vám z ruky ), uznávám tvoje fotky a respektuju lidi jako jsi ty. Už proto, čím fotíš a jak fotíš. Ale ........ jo. Je to " nejen " tvůj názor na lidičky co se plahočej po přeplněný ZOO. Beru to. Já to vidím trochu jinak. Už proto, že jsem si to X krát vyzkoušel. MAX11

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Které fotky Ženská krása se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci Soutěž FotoVýzva
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 05-01-2017, 08:38
  2. Které fotky Ženský akt se Vám nejvíce líbí?
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-07-2014, 10:22
  3. Které fotky Makro hmyzu se Vám nejvíce líbí?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-08-2011, 13:57
  4. Které fotky V rytmu tance se Vám nejvíce líbí?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-03-2011, 10:57