Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Druhý displej?

Petr S. (328)|29.10.2010 07:27
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Druhý displej?

Na trhu je dnes několik fotoaparátů, které kromě hlavního displeje mají vpředu i jeden menší pro autoportréty. Využili jste už někdy tuto funkci? Chtěli byste takový přístroj? A jaká je praktická využitelnost této vychytávky? Zapojte se do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
pokquok (9)|29.10.2010 12:25
Vzhledem k tomu jak moc fotím autoportréty se mi zdá mnohem použitelnější displej výklopný. Ten nejde širší uplatnění a mockrát se mi hodil.
Neregistrovaný (0)|29.10.2010 17:10
stačí jeden výklopný. je väčší, ako ten druhý a natočím ho ako potrebujem.
pavel_p (151)|29.10.2010 19:55
Velmi rád fotím autoportréty, takže funkci velmi oceňuji. Kecám. Je to na nic. Výklopný display ano, to je skvělá věc a momentálně mi občas chybí (taková ropucha z podhledu se jinak fotí fakt blbě a cokoli jiného z ministativu taky).
Neregistrovaný (0)|29.10.2010 22:07
No, pokiaľ fotíte reprodukcie, alebo table-top, môže to byť tiež moc fajn. Všetci prskali na video a dnes sa robí mnoho videa fotoaparátmi a čo? Ešte nedávno nikto nechcel digitál. Ani autofokus nikomu nechýbal. Kto mal motor na fotoaparáte pred 20 rokmi? Kto fotil na farbu pred 35 rokmi?
Rindi (7)|30.10.2010 11:12
Druhý displej vpředu mi přijde naprosto zbytečný, určitě bych preferoval spíš displej výklopný a otočný. U svého starého NIKONu Coolpix 4500 z r. 2002 dodnes oceňuji přetáčecí modul s objektivem - je to řešení, které nahrazuje výklopný displej a výborně se používá při focení makra, focení nad hlavou i při případném autoportrétu a navíc se díky němu foťák skvěle drží.
Tchutcho (186)|31.10.2010 00:20
Přidávám se k názorúm,že tenhle displej je na nic.To opravdu je.Je to dobrý akorád tak pro puberťáky,aby se mohli fotit a posílat si navzájem svoje "portrétky",nebo to pak dávat na fejzbůky a podobný blbákovy.
Neregistrovaný (0)|31.10.2010 08:50
Je to výborná věc pro narcisy. Ale s otočným displejem lze fotit nejen hlavu, ale i pohlaví :-)
stalak (162)|31.10.2010 16:58
tato "vymoženost" mě nechává chladným,jelikož opravdu nevím jestli bych to někdy použil:)
FotoZemek (77)|31.10.2010 20:05
Bože, dej mi mašinu, FF kolem 12Mb, co má ruční ostření, na objektivu clonový kroužek, na těle kolečko na čas a kolečko na citlivost, aby to bylo na CD-karty a všecko ostatní si strč do ... někam. jo a tak za desítku !!!
ZF