Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Paměťové karty: Pomoc!

Neregistrovaný (0)|15.11.2010 18:43
Tazatel: Kačka

Znění dotazu: Dobrý den moc moc bych Vás chtěla poprosit mám foťák Sony Cyber-shot DSC-S730 a jeho pamětovou kartu Memory Stick PRO Duo 512mb kterou jsem strčila do TV a chtěla si prohlídnout fotky, ale problém je ten že ta karta byla malá tak jsem ji musel tahat ven a když jsem ji opět vložila do foťáku tak mi to hlasilo error tak jsem tu kartu zkusila ve foťáku zformátovat, ale ani to nepomohlo:( Nevíte co s tím? Předem Děkuji za odpověď.

Fotovýbava, které se dotaz týká: Pamětová karta.
Ghost_sk (11)|15.11.2010 21:19
No asi sa ti ju podarilo nejako skratovat alebo co, pretoze nechapem ako si ju vlozila do telky, ked televizory nemaju slot na MS Pro duo (...teda aspon o nijakom neviem). Zaujimave.
Milan Šurkala (3381)|15.11.2010 21:21
Vypada to, ze byla nejak poskozena. Resenim bude asi jen nova karta. Tezko takhle rict.
busy (782)|15.11.2010 21:30
[quote=Ghost_sk;7755]No asi sa ti ju podarilo nejako skratovat alebo co, pretoze nechapem ako si ju vlozila do telky, ked televizory nemaju slot na MS Pro duo (...teda aspon o nijakom neviem).[/quote]

Ak je to Sony TV a ma otvor pre pametove karty tak to iste bude MS ... Pokial to nie je Sony TV tak na 128% to bude iny standat a to znamena ze sa karta je s najvecsou pravdepodobnostou v kremikovom nebi...
Neregistrovaný (0)|16.11.2010 14:53
Nepoznam ani jeden SONY telkac ktory by mal citacku kariet (hocijaku). Ved aj USB zacali davat len nedavno. Vlastne nepoznam ziadnu inu znacku (okrem Panasonicov), ktory by integrovali citacky kariet do TV...