Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Exkluzivní snímky?

Petr S. (328)|3.12.2010 11:40
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Exkluzivní snímky?

Fotit lze ledacos, ale určité scény jdou snímat obtížněji. I tak jsou fotografové, kteří je vyhledávají - fotí blesky a jiné hůře zachytitelné scény. Patříte k nim také? Jaký nejexkluzivnější snímek jste již pořídili? Zapojte se do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
bublich (7)|4.12.2010 16:31
Nu,jsou Ty diskuze za každou cenu třeba?
Milan Šurkala (3381)|4.12.2010 18:24
To je velmi tezka otazka a zatim me na ni nenapada odpoved. Budu se muset prohrabat svymi fotkami :-)
stalak (162)|4.12.2010 18:33
[quote=bublich;7940]Nu,jsou Ty diskuze za každou cenu třeba?[/quote]
Vadí? Stačí je ignorovat!
stalak (162)|4.12.2010 18:44
Tak já trochu určitě:).Mě dost láká s těmi nejprimitivnějšími "mašinkama"fotit vše co se dá.Takže mobilní telefon a makro,nacpat to mouše co nejblíže pod frňák a aby neuletěla,dělal jsem pokus s mobilem na létajícím hmyzu a ejhle,také to šlo.Podařilo se mi mobilem vyfotit i ještěrku z pár cm,neutekla,ale ty nervy se přiblížit,povedlo se.Radost pak u počítače neskutečná,přeci jenom na tom displeji mobilu to vypadá OK,ale doma kolikrát nepříjemné překvapení u monitoru.Nebo obyčejným kompaktíkem,automatem test tekoucí vody na delší čas (musel jsem použít noční režim) a také se na to dalo koukat a fotka byla.Baví mě takové pokusy a posouvání hranic přístrojů u kterých by to někoho ani nenapadlo to zkusit.:cool:
Petr S. (328)|7.12.2010 10:47
Abych přidal taky trošku do mlýna, tak osobně znám člověka, který tyto extrémy přímo vyhledává. O bouřlivé noci různě pobíhá a fotí blesky, nastupuje do letadla, aby mohl fotit z výšky a podobně... :) Jste na tom někdo podobně? :)
Tchutcho (186)|8.12.2010 20:13
Přiznám se,že takovej blázen nejsem,abych lítal s letadlem a fotil blesky,ale dokážu to pochopit.Kdybych měl to štěstí a tu možnost,s tím letadlem,tak bych fotil jak pominutej a nejen blesky,ale i letušky a tak:D.Musím se spokojit s těmi možnostmi,který mám a být při zemi.I tak se dá nafotit spousta bláznivin a výzev je pořád dost.Foťák tahám stále ssebou,pokud mi to intuice přikáže a někdy se podaří,někdy nic.O tom to fotografování je.;)
Neregistrovaný (0)|10.12.2010 15:54
Pravda, jednou mi v hlave jakysi hlasek rikal, ze asi neni ten nejlepsi napad lezt za bourky s kovovym stativem na strechu. Ale fotky vysly hezky