Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Víkendová diskuze: Foťák k vánocům?

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Foťák k vánocům?

Vánoce se kvapem blíží a s nimi i každoroční nákupní horečka. Plánujete svým blízkým darovat fotoaparát nebo něco jiného z fotografické branže? Co za dárek jste vybrali a proč? Podělte se s námi o vaše tipy a zapojte se do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010
    Fotografií
    2

Ségře jsme koupili Sony HX5. Na kompakt za 6,5tis to fotí myslim slušně.
    Výtku bych měl k rychlosti co do ovládání, reaguje trochu pomaleji. A LCD je taky slabší, na něm vypadá fotka dost špatně, což ve skutečnosti není pravda.
    Až na tyto dvě, pro nás drobnosti, šlušnej strojek, 10x zoom a 10MPx.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele stalak
    Registrace
    Dec 2009
    Fotografií
    206

Já si chtěl sobě nadělit Samsung NX10.Nebude nic,protože slibovaný makro objektiv ke konci tohoto roku zase není i když byl slibovaný a nechci kupovat něco,když nevím jak kvalitní věc k té či oné "mašince"bude v prodeji zase až někdy.
    Synátor by tedy také chtěl nějaký foťáček,ale jako každý má podmínku kvalitnější video.Tak jsem ho uzemnil že nic podobného do 3-3.5tis.není a mám klid
    Takže letošní nadílka dárků asi bude u nás bez fotoaparátu.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele stalak
    Registrace
    Dec 2009
    Fotografií
    206

Citace Původně odesláno od Michal500d Zobrazit příspěvek
    Ségře jsme koupili Sony HX5. Na kompakt za 6,5tis to fotí myslim slušně.
    Výtku bych měl k rychlosti co do ovládání, reaguje trochu pomaleji. A LCD je taky slabší, na něm vypadá fotka dost špatně, což ve skutečnosti není pravda.
    Až na tyto dvě, pro nás drobnosti, šlušnej strojek, 10x zoom a 10MPx.
    To jsem si také myslel že WB600 bude fotit slušně,možná jsem jenom čekal hodně,ale výsledek mě nepřesvědčil ani omylem,hodnotím to spíš jako katastrofu.10 dní jsem ho měl vypůjčený a jsem rád že jsem ho nekoupil a to mám jinak Samsung rád.Problém je v těch MPx,neostrost fotek,patlání (venku to celkem šlo za dobrého světla),kde mě ale potěšil tak to je ostření i do téměř tmavého koutu ostřil perfektně a rychle včetně nočních snímků venku.Tohle můj PL51 nezvládal,ale fotky z něj jinak vypadávají pěkné i když zaostřovací rámeček trval na červené

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tchutcho
    Registrace
    May 2010
    Fotografií
    1

Mě Ježíšek naděloval už vloni,takže letos a asi i dál,mám už smůlu.Napsal jsem si sice o objektiv.Prahnu po krátkým ohnisku,ale vím,že ani toto nedopadne,páč jsme si letos s manželkou nadělili pod stromeček nová okna do našeho hradu.Z prvu jsem krvácel,páč za to by byl fotoježíšek,úplně luxusní,ale teď jsem rád,že tady máme teploučko a nefičí nám sem a venku,ať se třeba ženěj čerti.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele piter
    Registrace
    Oct 2009
    Fotografií
    336

ee, ziaden fotak na vianoce, fotak uz mam... a ani objektiv, aj ked chcel by som tiez sirokac ako Tchutcho, ale nas jezisko je na socialke a tak len cakam ci mi aspon ten ND filter donesie, ze by som mohol nejake foto do sutaze zosmolit...

Nováček
    Registrace
    Mar 2010
    Fotografií
    19

Já jsem si koupil k mému Pentaxu K-m teleobjektiv Pentax SMC DA 50-200 WR ale neodolal jsem a samozřejmně ho už používám a spokojenost velká :-) Mno a přítelkyni udělám radost co se týče foťáků samolepkou na její Mju 1010 s kytičkami http://mojemju.cz/ :-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

To ja uz mam tri tydny zabalenou svou prvni zrcadlovku, jeste jsem ji ani nevidel, hned po koupi mi ji manzelka zabavila a zabalila, tak jsem zvedavej, jak to s ni zvladnu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010
    Fotografií
    19

Taky to na mě zkoušejí... že Vánoce jsou až 24.týho tak jakýpak používat :-)
    Myslím, že ze zrcadlovkou budeš spokojen, i já byl a jsem. Jakou budeš mít?

majky358

asi to bude canon eos 1000d na neco lepsi nemam cash, a pro zacatocnika to bude stacit

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od Rimmerak Zobrazit příspěvek
    Taky to na mě zkoušejí... že Vánoce jsou až 24.týho tak jakýpak používat :-)
    Myslím, že ze zrcadlovkou budeš spokojen, i já byl a jsem. Jakou budeš mít?
    Nikon D3000, D3100 uz na me byla moc draha, resp. tolik za fotak nedam:-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

škoda, že tá d3000 nemá češtinu a Lv, ináč by to bola super entry zrkadlovka

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Leica - ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-09-2014, 14:10
  2. Víkendová diskuze: Používáte GPS?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 05-02-2013, 09:52
  3. Víkendová diskuze: Každý rok nový foťák?
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 02-12-2011, 12:23
  4. Darujete k Vánocům někomu z blízkých fotoaparát?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-09-2010, 07:30
  5. Víkendová diskuze: Fotoaparát k vánocům?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 12:30