Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Vánoce s fotoaparátem?

Petr S. (328)|24.12.2010 09:01
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Vánoce s fotoaparátem?

Vánoce, to jsou svátky klidu a míru, kdy si většina lidí chce hlavně odpočinout a pokud možno nic nedělat. Ale opravdu je tomu tak i u vás? Jakým způsobem letošní svátky prožijete? A bude to s fotoaparátem? Ať už ano či ne - zapojte se do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
bobo2sk (22)|25.12.2010 10:44
Pracovat sa nikomu nechce. Ja som len nervozny z toho,ako sa pokaslalo pocasie a z toho,ze nemam cas nikam vybehnut... rodinne povinnosti :(
piter (146)|25.12.2010 18:57
no, mna tento rok (tak ako aj minuly) praca na pokoji nenechala, takze robim cele sviatky. ale odmenim sam seba dlho planovanym fotovyletom medzi sviatkami, hadam sa mi podari sa pochvalit aj fotkami ;)
pekne sviatky vsetkym.
Deee-aN (97)|25.12.2010 18:57
Já se už dva týdny pokouším dostat ven s novým mazlíkem (ano - do Vánoc jsem to nevydržel :D), ale bohužel... Rodina, povinnosti... A když už by chvilku času bylo, je venku hnusně...
Tchutcho (186)|26.12.2010 10:51
Což o to,čas bych měl,chuť fotit-tu mám pořád,ale ven mě do tohodle hnusu nedostanete.:D.To už musí bejt,aby bylo luxusní světlo,ale to pak fotím stejně jen z okýnka u auta:D
Birkoph (14)|26.12.2010 22:25
Bydlím v horách, kde je téměř pořád co fotit. Avšak již téměř tradiční vánoční oteplení většinou způsobí změnu počasí k horšímu, což se většinou týká i světla. Proto trávím Vánoce spíš "v klidu"...
stalak (162)|31.12.2010 13:25
Zimu nemám rád a ani focení mě nedonutí jít ven.Fotím jen tehdy,když ven musím kvůli něčemu co se nedá odložit:D