Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Které fotky Hrátky s časem se Vám nejvíce líbí?

Hana Konečná (15)|17.1.2011 12:55
Podívejte se výše na 10 nejlepších fotografií na téma Hrátky s časem (po kliknutí na miniaturu se zobrazí větší verze) a dejte hlas až třem z nich, které se Vám nejvíce líbí.





Pro hlasování je třeba být přihlášený.




Sponzorem je obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda



Jedná se o finále 6. kola naší soutěže FotoVýzva.

Vítěz získá stativ Velbon Sherpa 250, další dva v pořadí pak získají poukázku na fotografické služby v Centru FotoŠkoda - za druhé místo v hodnotě 500 Kč a za třetí místo v hodnotě 300 Kč.

Tchutcho (186)|17.1.2011 19:11
K této soutěži se tentokrát vyjádřím stručně.Za mne jednoznačně Jaggy: "Světlá noc",nádherná atmosférická fotografie,na kterou se krásně pořád dívá a druhý hlas dávám pro fotografii Hasse:"O cestách domů".Fotografie,která zaujme,neurazí a je dobře promyšlená a vypracovaná.Jistě bych vybral i třetí,čtvrtou,ale tyto dvě se mi z celý soutěže líbí nejvíce a jak jsem již napsal,tentokrát budu stručný.
kubiii (61)|17.1.2011 23:06
Téma se mi tentokrát moc líbilo a do finále se dostaly opravdu zdařilé kousky.

Za sebe:

1) Staré molo
2) Světlá noc
3) Na horách, blízko nebe
Karel Polívka (315)|18.1.2011 20:47
[quote=Tchutcho;8368]K této soutěži se tentokrát vyjádřím stručně.[/quote]
Ale to je škoda, proč ta změna? :-)
Choakinek (5)|23.1.2011 19:05
Možná jste teda mohli dát ve finále prostor více soutěžícím, namísto toho, aby dva soutěžící měli ve finále dvě fotografie, ale budiž. V každém případě je to poprvé, co jste vyhlásili dobré téma a zároveň jste do finále vybrali konečně fotografie, pro které bych hlasoval již v základním kole a já se tak konečně mohl finálového hlasování zúčastnit.

Tedy za mě:
- Smetanová koupel
- Na hrotu
- V horách, blízko nebe 2
piter (146)|24.1.2011 07:40
tazko vybrat, vsetky fotky su fajn. ale aj tak, svetla noc, v horach blizko nebe a stare molo.
Hana Konečná (15)|1.2.2011 12:24
Hodnocení fotografií v 6. kole FotoVýzvy s tématem Hrátky s časem, kterého se zúčastnilo 235 fotografií, máme za námi. Nadešel čas na vyhodnocení.

Finálové pořadí:

1. místo: jardysa (39 % hlasů od 147 hlasujících)




Odměna za 1. místo:


Stativ Velbon Sherpa 250



2. místo: Jaggy (35 % hlasů od 147 hlasujících)



Odměna za 2. místo:


Poukázka na fotografické služby v Centru FotoŠkoda v hodnotě 500 Kč



3. místo: photo-jk.com (33 % hlasů od 147 hlasujících)



Odměna za 3. místo:


Poukázka na fotografické služby v Centru FotoŠkoda v hodnotě 300 Kč



Výhercům gratuluji, dnes budou zkontaktováni pomocí e-mailu ohledně odeslání cen. Trojice nejlepších fotografií byla umístěna na stránku vítězných fotek společně s uvedením autorů.


Všem děkujeme za účast a doufáme, že i v příštím kole zkusí své štěstí :thumb