Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Jakého výrobce fototiskáren preferujete?

Petr S. (328)|1.12.2008 16:08
Jakého výrobce fototiskáren preferujete?

  • Canon
  • Epson
  • Hewlett-Packard
  • Lexmark
  • Sony
  • Jiného

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Digimanie v pravém sloupci.
dkas (154)|1.12.2008 17:35
Canon.

Pak ještě Epson.

HP a fototiskárny? Špatný
HimiX (187)|2.12.2008 09:48
Ja si myslim, ze se stejne skoro vsechno dela ve stejny tovarne a pak se tomu hodi jen jiny tvar "krabice". Presto mam rad Canon, HP, Epson a Lexmark :-) takze skoro vsechno.
Petr S. (328)|2.12.2008 21:46
Dobře :-) Za sebe mohu říci, že preferuji také tiskárny Epson, ale záleží vždy na konkrétním modelu. Proto u mě vždycky rozhodují jen a jen testy odborných magazínů - samozřejmě vede Digimanie ;)

Tak mě napadlo, co kdybychom rozšířili otázku také na to proč, kterou značku preferujeme? :)
dkas (154)|3.12.2008 09:02
Tak já se hned přidám.

Proč Canon?
Mám s nima dobrý zkušenosti, sám jednu vlastním. Jen mi vadí, že poslední dobou dávají do nejlevnějších tříbarevnou cartridge. Tomu bych se doporučoval sppíš vyhnout.

Epson?
Taky dobrý zkušenosti. I do těch nejlevnějších dávaj oddělený inkousty. Epson doporučuje Canon a obráceně :D

HP ne?
HP má výborný čb laserovky. U barevnejch sem se s dobrýma nesetkal. Inkoust nemá špatnej, ale na foto to neni. Oddělený inkousty jsou až u top modelů. Takže HP bych doporučoval spíš na business ;)
RTeo (65)|7.12.2008 18:28
Canon je bezesporu nejlepší, vynikající zkušenost mám s multifunkcí HP, naopak zklamání od Epson.