Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Čím se nejvíce řídíte při výběru fotoaparátu?

Petr S. (328)|20.3.2011 21:54
Čím se nejvíce řídíte při výběru fotoaparátu?

  • Vlastní zkušenosti
  • Zkušenosti známých
  • Recenze odborných periodik
  • Papírové specifikace
  • Vzhled přístroje
Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Digimanie v pravém sloupci.
Tchutcho (186)|26.3.2011 16:06
Všemi výše popsanými.Když jsem si kupoval fotoaparát.Nejdříve jsem si udělal představu,cože vlastně chci,pak jsem se optal zkušenějších,co by tak jako bylo asi nejlepší a jaká značka,pak mi kámoš ukázal a nechal osahat přístroj a bylo vybráno.Pak jsem si už jen procházel recenze a probíra a porovnával statistyky.Přeskočil jsem ty papírový specifikace a když už jsem měl úzký výběr favoritů,tak už je vyhrál vzhled.:D;)
arkij (95)|26.3.2011 17:17
Napřed zhruba průzkum technických parametrů a zvážení k jakým konkrétním účelům bude sloužit, pak ale jenom orientačně nějaká ta recenze, lze-li ji najít. Následuje půjčení vybraného modelu a po zhruba týdnu zkoušení vyhodnocení a zaplacení účtu.

Tak jsem zatím kupoval všechny digitální foťáky (i kamery), co jsem měl a nebo ještě mám.
Vlastní "ošahání" nic nenahradí.

Jen pro zajímavost SONY DSC-R1 jsem před roky ani kupovat nechtěl, jen mi jej kamarád půjčil abych jej vyzkoušel a řekl mu, co na něj říkám. Po 14 dnech jsem se do něj tak zakoukal, že jsem si jej nechal (i když nad cenou jsem se kroutil) a jsem s ním pořád velice spokojenej.