Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Čím se nejvíce řídíte při výběru fotoaparátu?

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

Čím se nejvíce řídíte při výběru fotoaparátu?

• Vlastní zkušenosti
    • Zkušenosti známých
    • Recenze odborných periodik
    • Papírové specifikace
    • Vzhled přístroje

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Digimanie v pravém sloupci.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tchutcho
    Registrace
    May 2010
    Fotografií
    1

Všemi výše popsanými.Když jsem si kupoval fotoaparát.Nejdříve jsem si udělal představu,cože vlastně chci,pak jsem se optal zkušenějších,co by tak jako bylo asi nejlepší a jaká značka,pak mi kámoš ukázal a nechal osahat přístroj a bylo vybráno.Pak jsem si už jen procházel recenze a probíra a porovnával statistyky.Přeskočil jsem ty papírový specifikace a když už jsem měl úzký výběr favoritů,tak už je vyhrál vzhled.

Občasný diskutér Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Feb 2007

Napřed zhruba průzkum technických parametrů a zvážení k jakým konkrétním účelům bude sloužit, pak ale jenom orientačně nějaká ta recenze, lze-li ji najít. Následuje půjčení vybraného modelu a po zhruba týdnu zkoušení vyhodnocení a zaplacení účtu.

Tak jsem zatím kupoval všechny digitální foťáky (i kamery), co jsem měl a nebo ještě mám.
    Vlastní "ošahání" nic nenahradí.

Jen pro zajímavost SONY DSC-R1 jsem před roky ani kupovat nechtěl, jen mi jej kamarád půjčil abych jej vyzkoušel a řekl mu, co na něj říkám. Po 14 dnech jsem se do něj tak zakoukal, že jsem si jej nechal (i když nad cenou jsem se kroutil) a jsem s ním pořád velice spokojenej.

Podobná témata

1. Pomoc při výběru fotoaparátu
    Od Ell v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-12-2012, 23:08
  2. Kompakty: pomoc při výběru fotoaparátu
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-02-2012, 12:58
  3. pomoc při výběru fotoaparátu
    Od jaryn v sekci Kompakty