Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Možnost smazání vlastní fotografie

RTeo (65)|8.12.2008 11:27
Nebylo by možno, aby každý měl možnost z galerie smazat vlastní fotografii? Myslím, že by to většina z nás uvítala.
komin (48)|8.12.2008 17:14
Jelikož jsem patlal a né fotograf,hned jak jsem zjistil že vlastní obrázky nejdou smáznout jsem ten dotaz vznesl a bylo mi odpovězeno že si mám dávat bacha :-) teď vážně buď p.Polívka nebo M.Šurkala pak už nikdo :-)..
Petr S. (328)|8.12.2008 18:08
Přesně tak, problém je právě v tom, že pokud by někdo chtěl smazat již jednou vloženou fotku, tak by se tím vymazali i všechny komentáře a hodnocení, ale hlavně všechny odkazy na ni budou neplatné. Proto byste mazání fotek měli užívat jen v nejnutnějších případech, proto je to u nás takto nastaveno.
RTeo (65)|9.12.2008 02:39
Hmm, naivně jsem se domníval, že když to jinde mají tak nastaveno, že to není problém, ale nejsem IT odborník, takže netuším, co všechno to obnáší (to dá rozum, že by se fotka vymazala i s hodnocením a komentářem). Myslel jsem to tak, že by to mohlo prospět i samotné galerii. Ale když to nejde, to se nedá nic dělat :-). Každopádně díky za vysvětlení...
komin (48)|9.12.2008 04:40
no možná se to brzo dozvím_e,protože jsem aktivní patlal tak jsem zvědav co se stane až zaplním schránku fotečkama?žeby můj konec? inu uvidíme já si myslím že pokud je fotka příšerná tak ani odkaz nejni potřeba :-)
dkas (154)|9.12.2008 09:52
Alespoň dobrá zpráva je, že se dá fotka editovat. Takže ji klidně vyměňte za hezčí :D
RTeo (65)|9.12.2008 10:59
[QUOTE=komin;718]no možná se to brzo dozvím_e,protože jsem aktivní patlal tak jsem zvědav co se stane až zaplním schránku fotečkama?žeby můj konec? inu uvidíme já si myslím že pokud je fotka příšerná tak ani odkaz nejni potřeba :-)[/QUOTE]

Svatá pravda Péťo, taky mě napadlo, že odkaz na nepovedenou (nebo neoblíbenou) foku pozbývá smyslu :-).
komin (48)|10.12.2008 05:15
[QUOTE=dkas;722]Alespoň dobrá zpráva je, že se dá fotka editovat. Takže ji klidně vyměňte za hezčí :D[/QUOTE]


Uf, po dlouhé době dobrá zpráva ......(jak se znám vyměním za ještě horší :-))))) ...
komin (48)|10.12.2008 20:18
[QUOTE=dkas;722]Alespoň dobrá zpráva je, že se dá fotka editovat. Takže ji klidně vyměňte za hezčí :D[/QUOTE]

no jo,editoval jsem ale jak se smáznou komentáře? asi dělám něco špatně....
relais (23)|10.12.2008 22:23
A co tak tam místo té fotografie vystřelit bílý čtyřúhelník :-)
dkas (154)|11.12.2008 10:42
[QUOTE=komin;741]no jo,editoval jsem ale jak se smáznou komentáře? asi dělám něco špatně....[/QUOTE]

Neděláš. Komentáře nesmažeš. Jen tu fotku můžeš editovat, myslel jsem to tak, že třeba si tu fotku nějak pokazil při převodu / zmenšení, tak jí uděláš znova a dáš tam lepší verzi. Takhle jsem to použil já. Takže tak...
komin (48)|11.12.2008 18:12
[QUOTE=dkas;748]Neděláš. Komentáře nesmažeš. Jen tu fotku můžeš editovat, myslel jsem to tak, že třeba si tu fotku nějak pokazil při převodu / zmenšení, tak jí uděláš znova a dáš tam lepší verzi. Takhle jsem to použil já. Takže tak...[/QUOTE]

no tak to jsem pro aby se dala smazat...tohle je na (_._).....
Karel Polívka (315)|10.1.2009 08:19
Přemýšlel jsem o tom a dospěl jsem k závěru, že bychom se měli snažit vám pohyb v galerii co nejvíce zpříjemnit a tedy dát vám možnost svou nepovedenou fotografii smazat i za cenu, že zde bude celkově méně fotografií (v případě fotogalerie přece jen více než kde jinde platí, že na prvním místě by měla být kvalita a nikoli kvantita).

Nastavení jsem tedy změnil, od teď je možné svou fotografii nejen editovat, ale i smazat. Dělejte tak ale prosím skutečně jen v nezbytných případech (fotografie zde zároveň slouží pro identifikaci jednotlivých uživatelů :-)).
komin (48)|10.1.2009 15:15
[QUOTE=Karel Polívka;953]Přemýšlel jsem o tom a dospěl jsem k závěru, že bychom se měli snažit vám pohyb v galerii co nejvíce zpříjemnit a tedy dát vám možnost svou nepovedenou fotografii smazat i za cenu, že zde bude celkově méně fotografií (v případě fotogalerie přece jen více než kde jinde platí, že na prvním místě by měla být kvalita a nikoli kvantita).

Nastavení jsem tedy změnil, od teď je možné svou fotografii nejen editovat, ale i smazat. Dělejte tak ale prosím skutečně jen v nezbytných případech (fotografie zde zároveň slouží pro identifikaci jednotlivých uživatelů :-)).[/QUOTE]


tak tohle je pro mě jako dělané :-))) dík moc PS.Byla to fuška to promáznout