Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 43

Téma: Metz MB 58 AF-1 DIGITAL pro Pentax / Samsung

Občasný diskutér Avatar uživatele RTeo
    Registrace
    Nov 2008
    Fotografií
    18

Citace Původně odesláno od komin Zobrazit příspěvek
    Přátelé ještě pár otázeček co baterky do toho blesku?Jaké?nabíječka jakou?když budu fotit na externí blesk tak se muže vyklopit i interní a použít?to jsou ale blbé otázky že ? .-))vyřeší se ex.bleskem částečně problém focení v těločvičně s použitím "wercajku" který mám?Děkuji přátelé za názor a odpovědi.Petr Metz MB 58 AF-1 DIGITAL pro Pentax / Samsung
    Nazdárek Péťo, doporučuji Aku nové generace s maximálně potlačeným efektem samovybíjení, např: Panasonic Infinium 2100, Sanyo eneloop 2000 nebo Compit Accu-Batterie 2000. Nabíječku nejlépe s pulzním nabíjením řízeným pokud možno pro každou šachtu zvlášť...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele komin
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Citace Původně odesláno od RTeo Zobrazit příspěvek
    Nazdárek Péťo, doporučuji Aku nové generace s maximálně potlačeným efektem samovybíjení, např: Panasonic Infinium 2100, Sanyo eneloop 2000 nebo Compit Accu-Batterie 2000. Nabíječku nejlépe s pulzním nabíjením řízeným pokud možno pro každou šachtu zvlášť...
    Děkuji Rendo,vypadá to na ty eneloop podle diskuse na netu jsou dobré.Ahoj

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Přátelé, tak už je doma blesk :-) mno bude to těžká písemka vzhledem k tomu,že ještě stále bojuji s Pentaxem K20D,inu dal jsem se na vojnu tak uuuurrrrrááá.Ahoj Petr

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Přátelé,vážně NIKDO nevlastní ex.blesk přeci si tu nebudu kecat sám s kominem? :-)tak já začnu.Netušil jsem jak se foťák s ex.bleskem "zvedne" co prostě udělá dostatek světla (to je mi novina že) no režim SLAVE je to se snad ani slovem popsat nedá,koupí jednoho ex. blesku jsou najednou dva :-)waw ale aby jsem jen nechválil tak jedna věc co mne "drobátko" dostala je váha :-( mám pocit že v mauálu pro ex. blesk by mělo být zdůrazněno něco jako návštěva posilovny cviky na"bicáky" :-)) prostě váha:-( ,,,,
    příští měsíc projde ex.blesk "ohněm" mladej maturuje,druhej mladej končí učňák a pak mladej má koncert v takové hospodě no hospodě za mě jsme tomu říkali"špeluňka" či "nevětraná čtyřka":-) teď mi došlo že v manuálu pro blesk je uvedeno že se blesk nesmí používat v blízkosti hořlavých plynů:-))))))) tak snad to nebouchne oni Ti mladí dnes kouří kde co :-)))) Ahoj Petr

Pravidelný diskutér Avatar uživatele HimiX
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    60

hehehe :-)
    Ja jsem si k jeziskovi taky nadelil blesk :-) Metz 48 a musim souhlasit, je to parada, kdo nevidel rozdil mezi stejnou fotkou internim bleskem a externim nepochopi, ale my vime :-)

Gratulu k maturitam a vyucnakum!

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Citace Původně odesláno od HimiX Zobrazit příspěvek
    Ja jsem si k jeziskovi taky nadelil blesk :-) Metz 48 a musim souhlasit, je to parada, kdo nevidel rozdil mezi stejnou fotkou internim bleskem a externim nepochopi, ale my vime :-)

Gratulu k maturitam a vyucnakum!
    no já bych byl vopatrnej ke gratulaci,zatím ještě není hotovo.....no hurrrá někdo s ex.bleskem jak ti to fachčí chlape? spokojenost předpokládám:-) Ahoj Petr

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    60

Vis jak, kdyz uz te tam pustej, tak je veeeelkkkakaaaa pravdepodobnost, ze se to da :-)

Blesk naprosto super, jsem spokojen, ale chci jeste jeden :-) abych mohl zacit trochu atelierove :-)

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Vis jak, kdyz uz te tam pustej, tak je veeeelkkkakaaaa pravdepodobnost, ze se to da :-)

Blesk naprosto super, jsem spokojen, ale chci jeste jeden :-) abych mohl zacit trochu atelierove :-)
    Ateliérově? a ateliér máš? :-)) 48 se umí odpálit jako MASTER i SLAVE tak proč ještě jeden?málo světla?tak to budou studiová světla :-)))hmm panečku to budou fotečky....

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    60

ne ne, atelier fakt nemam :-(, musim nejak vyrobit.

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Ahoj HimiX,prosim Tě nikde jsem nevyčetl co je to kolečko pod TTL poradíš? Dík Petr
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 354.jpg 
Zobrazení: 137 
Velikost: 41.2 KB 
ID: 25  

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    60

ha, jsem ted mimo domov a blesk tady nemam, v nedeli se juknu a dam vedet jestli to neni v navodu nebo tak, kazdopadne si nejak moc neuvedomuju, ze ja bych to tam vubec mel :-)

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

ha, jsem ted mimo domov a blesk tady nemam, v nedeli se juknu a dam vedet jestli to neni v navodu nebo tak, kazdopadne si nejak moc neuvedomuju, ze ja bych to tam vubec mel :-)
    neříkej,že zase já musím mít něco extra :-(

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

už je objasněno :-) patří to ke standby režimu

Nováček Avatar uživatele marcelmmx
    Registrace
    Jan 2009
    Fotografií
    7

Nemas nahodou nejake zaujimave linky na stranky, kde by boli porovnania fotografii fotenych internym a externym bleskom? Dik. Prip. zverejni nieco vlastne. Tiez uvazujem o ext. blesku, zhodou okolnosti tiez Metz bud 48 alebo 58 (uvidime, co povie konto v banke

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    60

Trochu si me inspiroval a tak jsem to sepsal na svem blogu :-) takže malé srovnání zde: http://himixnote.blogspot.com/2009/0...rni-blesk.html

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Metz AF-50
    Od Monina v sekci Blesky a osvětlení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-08-2014, 17:28
  2. Digital-photography-school.com - Všeobecné
    Od riki29a v sekci Zajímavé fotoweby
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 12-03-2010, 15:58