Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: Metz MB 58 AF-1 DIGITAL pro Pentax / Samsung

Nováček Avatar uživatele marcelmmx
    Registrace
    Jan 2009
    Fotografií
    7

To HimiX: dakujem za ukazky.
    Sam som medzicasom trocha hladal, a ak ma niekto zaujem, zopar prikladov je aj tu:
    http://www.avforums.com/forums/digit...on-owners.html
    Tu je zasa par ukazok kreativneho pouzitia blesku: http://www.galitz.co.il/en/articles/flash.shtml
    Cim viac prikladov vidim, tym jednoznacnejsie je moje rozhodnutie ten blesk kupit. Rozdiel je doslova neskutocny a kreativne moznosti su naozaj nevycerpatelne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele komin
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Přátelé,tak jsem odfotil v pátek maturák a v sobotu rockovej koncert vše ve střízlivém stavu a v neděli jsem měl v plánu fotit kapku/ky je to téma na PFS.............praskla výbojka :-(( tak jsem smutnej :-((( vezu to do servisu AWH Praha asi to nebude na záruku:-( nevím blesk je měsíc starý(koupeno13.01.2009) podám reference co a jak.......... chjo vím že je výbojka spotřební materiál ale měsíc?Ahoj Petr

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Přátelé tak na záruku to bylo (uf) a blesk je doma opraveno za 3 dny........odzkoušeno tak SNAD to byl poslední problém na METZ_u.Petr

Pravidelný diskutér Avatar uživatele HimiX
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    60

Jsem rád, že to máš opravený, mimochodem neptal si se jak má +- výbojka vydržet?

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Citace Původně odesláno od HimiX Zobrazit příspěvek
    Jsem rád, že to máš opravený, mimochodem neptal si se jak má +- výbojka vydržet?
    Ahoj, to víš že jsem se ptal :-) a odpověď? šalamounská :-) doslova řekl: je to spotřební materiál a jako takový má i on svoji dobu "funkčnosti" na moji další otázku zda je běžné že po cca. dvou měsících je výbojka v "čudu" o5 opakoval,že je to spotřební materiál a jako........ :-) tak jsem dal pokoj :-)......nadruhou stranu do třech dnů opraveno + kdybych chtěl tak zdarma pošlou domů (ale jen proto že to bylo v záruce)po záruce taky pošlou ale už za škvarky:-) jinak oprava by stála asi 1500Kč.Ahoj Petr

Pravidelný diskutér Avatar uživatele HimiX
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    60

Diky za info...

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Citace Původně odesláno od HimiX Zobrazit příspěvek
    Diky za info...
    nemáš zač.....musíme si pomáhat oni jsou na Nás školení:-) a člověk neví vše.Petr

Nováček Avatar uživatele petpaz
    Registrace
    Jan 2009
    Fotografií
    27

Baterky, o kterých píše HimiX, mohu doporučit. Jsou to Sanyo-Eneloop 2000mA. Super výdrž, pokud se nepoužívají i dlouhodobě, není nutné dobíjet. Ještě jedna věc, nezahřívají se, jako některé tužkofky, které doslova pálí v dlani. Mám je v devítistovce SB Nikon a naprostá spokojenost.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC_0383.jpg 
Zobrazení: 143 
Velikost: 53.7 KB 
ID: 43  

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Citace Původně odesláno od paškaj Zobrazit příspěvek
    Baterky, o kterých píše HimiX, mohu doporučit. Jsou to Sanyo-Eneloop 2000mA. Super výdrž, pokud se nepoužívají i dlouhodobě, není nutné dobíjet. Ještě jedna věc, nezahřívají se, jako některé tužkofky, které doslova pálí v dlani. Mám je v devítistovce SB Nikon a naprostá spokojenost.
    Ahoj,mám Panasonic infinium a musím říct že se zahřívají(mám je chvilku nabíjeno cca.5x) tak nevím jestli je to chyba?každopádně pořizuji jestě ENELOOP no a uvidím:-))

Nováček Avatar uživatele petpaz
    Registrace
    Jan 2009
    Fotografií
    27

Citace Původně odesláno od komin Zobrazit příspěvek
    Ahoj,mám Panasonic infinium a musím říct že se zahřívají(mám je chvilku nabíjeno cca.5x) tak nevím jestli je to chyba?každopádně pořizuji jestě ENELOOP no a uvidím:-))
    Chyba to není, prostě se přehřívají. Vyzkoušej enelopky a uvidíš. Jsou to NiMH akumulátory s velmi malým samovybíjením při nečinnosti (10% během 6 měsíců, 15% kapacity během 1 roku). To je myslím super. Na Megapixelu pořídíš sadu 4 kusů za 5set. http://www.megapixel.cz/sanyo-eneloo...-2000-mah-4-ks Takže asi tak.
    Naposledy upraveno uživatelem petpaz: 17-03-2009 v 21:19

Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    45

Citace Původně odesláno od paškaj Zobrazit příspěvek
    Chyba to není, prostě se přehřívají. Vyzkoušej enelopky a uvidíš. Jsou to NiMH akumulátory s velmi malým samovybíjením při nečinnosti (10% během 6 měsíců, 15% kapacity během 1 roku). To je myslím super. Na Megapixelu pořídíš sadu 4 kusů za 5set. http://www.megapixel.cz/sanyo-eneloo...-2000-mah-4-ks Takže asi tak.
    Dík za reakci,Panas. infinia jsou to samé co eneloop šlo o to zahřívání ......koupím uvidím :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2009
    Fotografií
    1

Citace Původně odesláno od dkas Zobrazit příspěvek
    Bleskem v hale nemá cenu fotit. Ten blesk ti to stejně neosvětlí, navíc ty sportovce oslníš Přidej radši ISO...
    Hrozně mě baví ti, kteří fotí třeba v halách na cca 200m bleskem v kompaktu.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2009
    Fotografií
    347

O 58 ti nemůžu nic říct, ale mám 48 pro Olympus (ale to je jedno) a bezproblémová.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Metz AF-50
    Od Monina v sekci Blesky a osvětlení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-08-2014, 16:28
  2. Digital-photography-school.com - Všeobecné
    Od riki29a v sekci Zajímavé fotoweby
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 12-03-2010, 14:58